Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak można tak kłamać w żywe oczy ! Oczywiście Polacy nie chcieli kopertowych wyborów, ale decyzję podjął sam Kaczyński po rozmowie z Gowinem i to bez żadnego Konstytucyjnego trybu ! Druga sprawa to to, że zgłoszenie do prokuratury dotyczy tego, że Morawiecki i Sasin wydali 70 mln bez żadnego podstawy prawnej. Zlecenie drukowania kart wyborczych należy do Centralnej Komisji Wyborczej a nie do Premiera ! Po trzecie, jeżeli ktokolwiek zablokował wbrew Konstytucji wybory to przecież Prokurator Generalny powinien kogoś takiego postawić przed Trybunałem Stanu ! Dlaczego tego nie robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w tym kraju jednak rządzi nieudolna opozycja... kur.... jak w przedszkolu (dla wyborców piss: pszeczkolu) to nie ja, to oni. Strach pomyśleć na kogo zrzucą winę jak to wszystko pier... na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale Ciemny wyborca pisu to łyknie że to ta wredna totalna opozycja jest wszystkiemu winna a nowy ewangelista jest nieskazitelnie czysty a Banaś kimże jest ten pan co atakuje ludzi dzięki którym jest tam gdzie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki też kłamie. Już nawet na arenie międzynarodowej.To ośmiesza ten kraj. Oni zapomnieli że w Polsce poza ciemnym ludem żyją jeszcze ludzie myślący którzy nie wierzą w tą ściemę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ziobro - takie teksty świadczą o panu dość jednoznacznie: odkleił się pan od rzeczywistości. Pan mi pokaże jakikolwiek kraj, wktórym to opozycja podejmuje decyzje, a większościowy rząd nie może nic z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i jego przystawki kłamią, niczym Łukaszenka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam nie ważne co robią ważne że 13 emerytury dają a kobitkom 500 + Zbynio dobry minister aferę pocztową schowa pod dywan i wyciągnie przy najbliższych wyborach jako argument żeby nie głosować na totalną opozycję a wtedy Prezes będzie świętować kolejny tryumf ło matko boska co ja godam co ja godom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i jego przystawki kłamią, niczym Łukaszenka.
 kaczenko jest po  tej samej "szkole"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... decyzje bez podstawy prawnej ... wszystko to wina opozycji !!! Ciemny lud wszystko kupi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... decyzje bez podstawy prawnej ... wszystko to wina opozycji !!! Ciemny lud wszystko kupi !!!
 Wychodzi na to, że mamy najpotężniejszą opozycję wszechczasów, a rząd lepszej zmiany cec***e... Jak to było? Imposybilizm? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...