Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znana społeczniczka jedynką na liście Ruchu Palikota w Lublinie

Utworzony przez kk, 9 sierpnia 2011 r. o 08:47
Palikot, idź straszyć gdzie indziej, bo w tym biednym Lublinie mamy cie już dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie słyszałem o tej znanej społeczniczce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znana ?? A kto to w ogóle jest ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyŻUK napisał:
Znana ?? A kto to w ogóle jest ??
przecież to popiołkowa z serialu "dom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram cię Janusz w 100% zgadzam się z myślą ''URZĘDNICY NIE MOGĄ DECYDOWAĆ O LOSIE LUDZI'' OBY TAKICH POLITYKÓW BYŁO WIĘCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prezydentzuk.pl/?p=62
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że są to listy obywatelskie tak jak zapowiadał palikot... Ciekawe czy choć jeden obywatel załapie się do pierwszej dziesiątki. Bo była przewodnicząca raczej nie jest z listy obywatelskiej. Miała być świeża krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruch zaparcia Palikota najwyraźniej dostaje sraczki przedwyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że nareszcie będę miała na kogo głosować i moi znajomi też się cieszą.Panie Januszu dziękujemy, dużo zdrowia, pokarzemy naszą siłę 09.X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abdul-el-muhhamed napisał:
ruch zaparcia Palikota najwyraźniej dostaje sraczki przedwyborczej
Janusz Palikot POtrafi tylko toczyc pianę, gdy był przewodniczącym Komicji przyjazne państwo nie zrobił kompletnie NIC oprócz działań piarowskich. To POzer, który nic z soba nie reprezentuje i nic nie zrobi dla Lubelszczyzny
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 r. o 11:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin głosuje na Pana Rzetelskiego z listy PSL. Młody, a już doświadczony i przedsiębiorczy człowiek i wreszcie ktoś z poza starego układu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Lublin głosuje na Pana Rzetelskiego z listy PSL. Młody, a już doświadczony i przedsiębiorczy człowiek i wreszcie ktoś z poza starego układu.
Lublin wstydzi się za kazdego kolesia z tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest Zofia Popiołek bo pierwsze słyszę? No jak się Janusz Bez Penisa rozpędzi to w samym Lublinie zdobędzie ze trzy promile czyli tyle ile zazwyczaj ma w organiźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie goście, ktorzy delkarują ze będą głosować na tego typa, oszusta finansowego populiste byłego redaktora ultra katolickiej gazety , syna szmalcownika. LUDZIE CO WY MACIE ZAMIAST MÓZGU ?? P.S. tej znanej Pani nie znam ... jak równie mądra jak niejaka środa no to .... żal patrzeć i słuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie możemy pozwolić, aby ... geje, z powodu przesądów, byli spychani na margines" Możemy pozwolić! MUSIMY POZWOLIĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja popieram Palikota! Wreszcie jakaś rozsądna alternatywa dla PO, bo PISu chyba już nikt nie bierze na poważnie. Właśnie na to czekałem! @ marianoitaliano: W Komisji Przyjazne Państwo zostało zmienionych bardzo wiele ustaw. Gdyby nie (kontrowersyjne dla wielu ludzi, ale zwracające uwagę) akcje pana Palikota to sprawa chociażby gwałtów w lubelskiej policji zginęłaby w urzędniczo-sądowym kotle. To tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też będę głosował na Piotrka Rzetelskiego, znam go osobiście i uważam, że to odpowiednia osoba do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle agresji?! Ja idę na wybory i głosuje na Rzetelskiego z PSLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot mówi ciagle o sztucznych podziałach, mowie nienawiści etc, a sam dokonuje sztucznych podziałów , sam kieruje sie nienawiscią do naszej 1000 letniej chrzescijanskiej kultury i cywilizacji. Walka z "wiatrakami" Panie Palikot. Jedynym gwarantem spokoju w naszej polityce jest PSL, a bynajmniej nie Palikot i jego maleńka, krzykliwa grupka ( coś w rodzaju sekty antykatolickiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę napisać, że bardzo się cieszę z tak dużego poparcia PSL jakie widzę na forach internetowych. Tak jak ktoś wcześniej pisał - jedyna normalna, spokojna partia i przynajmniej na jej listach widać jakiś nowych ludzi takich jak właśnie Rzetelski czy Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...