Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pojedynek kandydatów do PE na języki (wideo)

Utworzony przez the4dk, 2 czerwca 2009 r. o 16:26
Szkoda tylko, że każdy kandydat miał jedynie 2 minuty na wypowiedź, a panom moderatorom strasznie się spieszyło (umówieni byli gdzieś, albo mieli zajęcia, tego nie wiem) żeby szybko zakończyć dyskusję. Od publiczności zdążyły paść zaledwie 2 (słownie: DWA) pytania. Poza tym bardzo nieładnie popisała się lubelska TVP, której ekipa nie dość, że spóźniła się na debatę 15 minut, to jeszcze stanęła sobie na środku z kamerą i skutecznie zasłaniała widzom uczestników dyskusji oraz rzutnik, na którym wyświetlany był czas, który pozostał aktualnie mówiącej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Zbigniew Lubuski popisał się znajomością niemieckiego? W końcu pochodzi spod granicy niemieckiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiono po angielski. Bodajże dwie wypowiedzi były w języku francuskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nie przywykłeś do tego, że TVP zawsze się spóźnia? To normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było spytać Zaleskiego czy standardem jego pracy jest wyprowadzanie pieniędzy z PE poprzez podstawione osoby. Do czego wykorzystywał osoby zarówno pracujące przy poprzedniej kampanii (propozycję taką złożył nawet Łątce, ale Łątka się nie zgodził), jak i studentów z uczelni, którzy pisali u niego pracę i nie tylko. Sprawa badana przez prokuraturę będzie bardzo prosta do udowodnienia bo umowy "fikcyjne" opiewały na dużo większe kwoty niż faktyczne, a poza tym nigdy nie zostały wypełnione. I ktoś taki ma czelność rzucać rękawice?!? Ludzie otwórzcie oczy?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mowi sie ze tvn to chamy:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Trzeba było spytać Zaleskiego czy standardem jego pracy jest wyprowadzanie pieniędzy z PE poprzez podstawione osoby. Do czego wykorzystywał osoby zarówno pracujące przy poprzedniej kampanii (propozycję taką złożył nawet Łątce, ale Łątka się nie zgodził), jak i studentów z uczelni, którzy pisali u niego pracę i nie tylko. Sprawa badana przez prokuraturę będzie bardzo prosta do udowodnienia bo umowy "fikcyjne" opiewały na dużo większe kwoty niż faktyczne, a poza tym nigdy nie zostały wypełnione. I ktoś taki ma czelność rzucać rękawice?!? Ludzie otwórzcie oczy?!?
To się kwalifikuje pod Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielski Kopeć najsłabiej? Przecież mówiła z sensem i zrozumiale, a taki Czerniak dla przykładu dukał coś z kartki. Tendencyjna ta relacja Dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Borowski z domu Berman. Czyżby znał tylko polski i język tatusia Wiktora Bermana oraz wujaszka Jakuba Bermana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Trzeba było spytać Zaleskiego czy standardem jego pracy jest wyprowadzanie pieniędzy z PE poprzez podstawione osoby. Do czego wykorzystywał osoby zarówno pracujące przy poprzedniej kampanii (propozycję taką złożył nawet Łątce, ale Łątka się nie zgodził), jak i studentów z uczelni, którzy pisali u niego pracę i nie tylko. Sprawa badana przez prokuraturę będzie bardzo prosta do udowodnienia bo umowy "fikcyjne" opiewały na dużo większe kwoty niż faktyczne, a poza tym nigdy nie zostały wypełnione. I ktoś taki ma czelność rzucać rękawice?!? Ludzie otwórzcie oczy?!?
Redakcja on-line "Dziennik Wschodniego" przypomina: Za znieważanie i pomawianie grozi odpowiedzialność karna. Adres IP nadawcy może zostać przekazany policji. Proszę o tym pamiętać publikując posty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie da się tej debaty obejrzeć. Czy specjalnie jest zamieszczona i niedostępna ? Lepiej wypadli ci, którzy mieli zostać ośmieszeni ? Poza tym Dziennik w opisie podał kto popisał się znajomością językową, a merytorycznie to już nikogo nie obchodzi co sobą kandydaci reprezentowali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy kandydaci musieli mówić z pamięci, tylko jeden Czerniak czytał wszystko z kartki? To niesprawiedliwe tak nierównie traktować uczestników debaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleski pokazał klasę. To jest europoseł, który zapewni Lubelszczyźnie odpowiedni prestiż w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak kandydaci przedstawiali swoja osobę (samodzielnie czy korzystając z pomocy kartki), to chyba powinien na samym początku ustalić organizator. Jesli tej formuły nie było, to raz mieliśmy przerywane dukanie wyraz po wyrazie, lub płynne mówienie nawet z kartki i tyle. I nie ma sie tu co czepiac kandydatów, A wy jak zdajecie egzamin przed psorem (np ustny z francuskiego), to co mówicie pełnymi zdaniami, czy tez "eeeeee iiiii oooooo" tzn. szukacie odpowiedniego słowa. Co złego jest w czytaniu z kartki, można sobie przecież wypisać w punktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
Redakcja on-line "Dziennik Wschodniego" przypomina: Za znieważanie i pomawianie grozi odpowiedzialność karna. Adres IP nadawcy może zostać przekazany policji. Proszę o tym pamiętać publikując posty.
Nie wiem drogi moderatorze gdzie ja kogoś znieważyłem czy zniesławiłem? Jeśli ktoś tak uważa, pewnie wystąpi na drogę sądową, a sąd ustali czy znamiona takiego czynu zostały wypełnione w mojej wypowiedzi. Prawdziwe informacje do takich znamion się nie kwalifikują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wszyscy kandydaci brali udziała w debacie. Ciekawe co pozostali mają do powiedzenia, albo przeczytania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Trzeba było spytać Zaleskiego czy standardem jego pracy jest wyprowadzanie pieniędzy z PE poprzez podstawione osoby. Do czego wykorzystywał osoby zarówno pracujące przy poprzedniej kampanii (propozycję taką złożył nawet Łątce, ale Łątka się nie zgodził), jak i studentów z uczelni, którzy pisali u niego pracę i nie tylko. Sprawa badana przez prokuraturę będzie bardzo prosta do udowodnienia bo umowy "fikcyjne" opiewały na dużo większe kwoty niż faktyczne, a poza tym nigdy nie zostały wypełnione. I ktoś taki ma czelność rzucać rękawice?!? Ludzie otwórzcie oczy?!?
Synek, zamiast wklejać codziennie te bzdury na forach wszystkich lubelskich gazet idź w końcu i spytaj Zaleskiego o to lub idź prosto do prokuratury i złóż doniesienie o popełnieniu przestępstwa, jeśli masz dowody, a nie zaśmiecaj forum takimi bzdetami. Nie wiem, czy ty masz jakieś kompleksy, nie wszystko masz tak duże jakbyś chciał, ewentualnie masz problemy z hydrauliką, czy też jesteś zwolennikiem jakiegoś kandydata, który osiągnie wynik poniżej granicy błędu statystycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem nie iść na wybory. Ale Schetyna przekonał mnie by iść i wskazał na kogo nie głosować. Jak to zrobił ? Dając "mordom naszym" 394 mieszkań na warszawskich Kabatach, za dziesięć procent ich wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viki napisał:
Synek, zamiast wklejać codziennie te bzdury na forach wszystkich lubelskich gazet idź w końcu i spytaj Zaleskiego o to lub idź prosto do prokuratury i złóż doniesienie o popełnieniu przestępstwa, jeśli masz dowody, a nie zaśmiecaj forum takimi bzdetami. Nie wiem, czy ty masz jakieś kompleksy, nie wszystko masz tak duże jakbyś chciał, ewentualnie masz problemy z hydrauliką, czy też jesteś zwolennikiem jakiegoś kandydata, który osiągnie wynik poniżej granicy błędu statystycznego.
Ja nie muszę pytać Zaleskiego bo ja wiem jak było i on wie jak było. Chodzi o to, że opinia publiczna, wyborcy również ma prawo wiedzieć kogo wybiera na swojego reprezentanta. A chyba ważne, żeby był uczciwy? A może CBA również czyta to forum i sami postanowią wszcząć procedurę sprawdzającą? Niestety posłowie PE myślą, że są wyłączeni spod panowania prawa polskiego. Brak szacunku dla prawa osób to prawo stanowiących nic dobrego nie wróży. Ale mam nadzieję, że większość postępuje zgodnie z kanonami służby publicznej bo za taką uważam bycie posłem PE, którego działalność i tak jest wystarczająco wynagradzana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaleski i Jezior wymiatają!!! reszta lipa, a UPR katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...