Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk obiecuje 3 tys. miejsc pracy w Lublinie

Utworzony przez nothing, 9 listopada 2010 r. o 17:12
W takie i inne zapewnienia i obietnice wyborcze mogą uwierzyćmłodzi ludzie,którzy wkraczają w dorosłe życie i marzą o pięknym jutrze.Są młodzi i mają do tego prawo.Ja mam 60 lat i jak byłem młody,to też wierzyłem w obietnice wyborcze.ńie dopuszczałem do siebie myśli,że są to hasła bez pokrycia.Obecni młodzi też do siebie takich myśli nie dopuszczają.Widocznie tak już jest urządzony świat.A kiełbasa przedwyborcza bardzo smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można, ile można !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w Lublinie za 2 tys.złotych.A teraz jaka jest rata kredytu hipotecznego za 50 metrowe mieszkanie?Tak więc praca ,czy raczej nowoczesne niewolnictwo pod nazwą "demokracja i wolność"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecanki cacanki a głupiemu radość........ a lotów w kosmos to nie obiecują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo chętnie bym skorzystał, już patrzeć się nie chce na ten cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zlikwiduje 2000 miejsc pracy, tak jak zlikwidował Cukrownie! Temu Panu już dziękujemy, pokazał co potrafi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miałam na niego głosować,ale widać to taki sam kłamca i prymityw jak ci z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś widział co tam Żuk podpala sobie na przerwach?, dobre to musi być... I jak długo trzyma:-) Chłopie daruj sobie te brednie i idź się leczyć, takich "menagerów" potrzebują w tuskowej ekipie od hiperanimacji. Tu jest żywe miasto z realnymi problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,że żaden z kandydatów nie mówi całej prawdy o realnych możliwościach Lubelszczyzny!Jednak polityka jest "sztuką czarowania i sprzedaży złudzeń",dlatego wielu się łapie na to.Podobnie zresztę jak i "ślepa wiara",że po śmierci każdy człowiek dzięki skrzydłom będzie szybował w przestworzach!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pan Wasilewski naobiecywał cuda od stadionu, aqua parku po cud gospodarczy w strefie ekonomicznej. A pan Żuk to widzę dalej jednego i tego samego. A tak na marginesie to te 3 tys. miejsc pracy to w ramach zadośćuczynienia, czy rekompansaty za zamkniętą Cukrownię Lublina?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast 3 tys. miejsc pracy ja mogę i obiecuję Niderlandy .Nawet Kuryle jak się rozpędzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie obiecać 30 tys. miejsc pracy? :-) I mieszkanie dla każdego! I... gruszki na wierzbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt wam tyle nie da co ja wam obiecam tak tak obiecanki cacanki a po wyborach nic takiego nie obiecywałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka kampanią,to musi kierować - pewnie specjalista od reklamy margaryny.Tanie chwyty dla naiwnych.Panie Żuk-bez rozliczenia się za ubiegły okres nie można próbować czarować ludzi stadionami,miejscami pracy itp.Beż Żuka nie powstanie stadion? Nie powstaną nowe miejsca pracy? Co takiego ma być w tym Żuku,że właśnie ON to sprawi? Za Cukrownię Lublin i udział w ekipie Wasilewskiego - CZERWONA KARTKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej owad co tak malo, ja bym obiecal 100 razy tyle.prymityw z Po. nic dodac, nic ujac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuczku co tak mało-napisz ile miejsc pracy zlikwidowales w curkowni Lublin.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy garaże na Czubach ! Niech będzie więcej miejsc parkingowych i zieleni ! http://www.goldenline.pl/katarzyna-klos3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...