Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwycięstwo PO, PiS na drugim miejscu

Utworzony przez stefan, 7 czerwca 2009 r. o 23:45
Lublin nie lubi spadochroniarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja postawiłem krzyżyk w kratce, a obok narysowałem kut..sa na pół strony, ciekawe czy mi zaliczli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze że spadochroniara nie przeszła, niech spieprza do warszafki! pojęcia o regionie nie miała, wogóle nieprzyjemne babsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELMIAN napisał:
a ja postawiłem krzyżyk w kratce, a obok narysowałem kut..sa na pół strony, ciekawe czy mi zaliczli
Brawo pokazałeś, że jesteś prymitywny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELMIAN napisał:
a ja postawiłem krzyżyk w kratce, a obok narysowałem kut..sa na pół strony, ciekawe czy mi zaliczli
Napewno Ci zaliczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELMIAN napisał:
a ja postawiłem krzyżyk w kratce, a obok narysowałem kut..sa na pół strony, ciekawe czy mi zaliczli
Takie głosy komisje zaliczają, jeżeli jest tylko jeden krzyżyk w jednej kratce a poza nimi wypisane, czy wyrysowane różne rzeczy, głos się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze do was z za oceanu. Nie jestem czlonkiem zadnej partii w Polsce niemniej jednak gratuluje ludziom z lubelszczyzny trzezwych umyslow w glosowaniu na PO. Lubelski kler oraz zwolennicy pana Rydzyka zwanego "ojcem" chyba dzisiaj nie maja z tego powodu dobrych humorow. Za to ja mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty kaczor napisał:
Pisze do was z za oceanu. Nie jestem czlonkiem zadnej partii w Polsce niemniej jednak gratuluje ludziom z lubelszczyzny trzezwych umyslow w glosowaniu na PO. Lubelski kler oraz zwolennicy pana Rydzyka zwanego "ojcem" chyba dzisiaj nie maja z tego powodu dobrych humorow. Za to ja mam!
To ja tobie życzę powodzenia za tym oceanem, ale ty nie wracaj na lubelszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Lubelszczyzna zrozumiała,dojrzała to co dawno zrozumieć powinna,jeszcze tylko na uczelniach żeby młodym w głowach nie mieszali sukienkowi i inni spadochroniarze oderwani od realiów naszego regionu.Ziemia pszenno buraczana wydaje owoce takie jak powinna.Śmietniki super marketów nie dla nas,oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HELMIAN napisał:
a ja postawiłem krzyżyk w kratce, a obok narysowałem kut..sa na pół strony, ciekawe czy mi zaliczli
z czego się cieszysz je**ny kretynie.ze swojego idiotyzmu. Mogę ci powiedzieć,ze twoim głosem komisja podtarła sobie dupę ,a jak przyjdziesz do lokalu to ci damy tem twój papierek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIZA napisał:
To ja tobie życzę powodzenia za tym oceanem, ale ty nie wracaj na lubelszczyznę.
jeb*** katolu, tak życzysz bliźniemu? zdechnij z mordą w gównie,i pieśniemi rydzola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej Wy co nosiliście torbę za Kolarską bobinską!!śmieje się dziś z Was ze spadochroniarka się nie dostała hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisuar walczący napisał:
jeb*** katolu, tak życzysz bliźniemu? zdechnij z mordą w gównie,i pieśniemi rydzola
Więcej kultury, chociaż wydaje mi po Twojej wypowiedzi się że masz siny nos i o kulturze nie masz pojęcia, a ci za oceanem niech tam głosują i niech tam zabierają głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, a pani Kolarskiej Bobinskiej postępów. PS. Żałosne babsko poprawiające siebie przykrótką kieckę w programach przedwyborczych. Sam upierdliwy marketing w mediach starszego rodzeństwa już nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikat z godz 7.20 Okręg wyborczy nr 8: PiS - 135109 PO - 110818
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzyłam nikomu źle ale cieszę się, że p. Kolarska nie wygrała w Lublinie. Dla mnie to jest nieporozumienie, że ktoś zupełnie nie związany z regionem startował z pozycji nr 1. Ja wiedziałam, że prof. Zaleski wygra i mam nadzieje, że p. Kolarska nie miała złudzeń i się nie rozczarowała. Pozdrawiam wszystkich którzy głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Wreszcie Lubelszczyzna zrozumiała,dojrzała to co dawno zrozumieć powinna,jeszcze tylko na uczelniach żeby młodym w głowach nie mieszali sukienkowi i inni spadochroniarze oderwani od realiów naszego regionu.Ziemia pszenno buraczana wydaje owoce takie jak powinna.Śmietniki super marketów nie dla nas,oby tak dalej.
Tusk wczoraj śmiał się społeczeńtwu w twarz i mówił,że było mu wszystko jedno ile ludzi pójdzie do wyborów,bo i tak nie ma to większego znaczenia na wynik wyborów.Ja cieszę się z tak niskiej frekwencji i uważam,że na wybory w Polsce nie warto chodzić tak samo jak przed 89r. Tak zaprogramowana ordynacja wyborcza,pieniądze na kampanię przed wyborami dla wąskiej grupy polityków,z góry pozwala przewidzieć zwycięstwo grupy interesów ok. 5% społeczeństwa najbardziej korzystających na porozumieniu z komunistami. Czy dzisiaj w Polsce ktoś sobie wyobraża,żeby bez dużych pieniędzy,przychylnych mediów,zarejestrować kandydata z poza nomenklatury okrągło stołowej i żeby ten kandydat zwykłych uczciwych obywateli mógł rzeczywiście reprezentować ich interesy?Nawet Rada Miasta siedzi pod butem Palikota i Michałkiewicza i po odwołaniu nieudacznika Drehera słyszymy groźby ze strony tych panów,że albo Rada się im podporządkuje,albo "oni" to rozwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisuar walczący napisał:
jeb*** katolu, tak życzysz bliźniemu? zdechnij z mordą w gównie,i pieśniemi rydzola
aLE Z cIEBIE CH.UJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewskiemu należy pogratulować, dobry człowiek na dobrym miejscu. Niestety wygrana PO na Lubelszczyźnie, to przegrana dla regionu. Szef Lokalny partii poza występami kabaretowymi nie ma siły przebicia. Prezydent Lublina jest mierny. Region nie otrzyma żadnych korzyści z tego wyniku, bo został "zdobyty". Jakby PO przegrała z PiS-em, to próbowano by kupić nas jakimiś inwestycjami. Tak, to niestety już po wszystkim. Lublin słynie z Palikota i tak zostanie. Dzięki wygranym wyborom, które są przegrane dla regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że Bobińska się nie dostała bo to znaczy że nie dajemy robić z siebie idiotów i nie lecimy na bzdurne hasło w stylu "Lena Lubelska - www.lenalubelska.pl". Mi osobiście szkoda, że pan Mateusz Orzechowski nie wyprzedził prof. Zalewskiego, bo przy bliższym poznaniu tej postaci wydaje mi się, iż jako jeden z nielicznych zasługiwał na wybór do PE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...