Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy inwestować w złoto ?

Utworzony przez Obrał77, 9 czerwca 2020 r. o 10:38
Trudne czasy idą i tak się zastanawiam czy trochę gotówki nie zainwestować w złoto. Tylko do tej pory tego nie robiłem i tak naprawdę jestem zielony jeśli chodzi o to gdzie, co i jak. Więc jak ktoś z Was zna temat i może podpowiedzieć w co warto zainwestować, gdzie ewentualnie złota do inwestycji szukać to podzielcie się propozycjami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeśli chce kupować złoto to decyduje się zazwyczaj na to co mają w ofercie mennica24.pl. Sprzedawane z certyfikatem więc mam gwarancje, że to co kupuje to na pewno złoto a jednocześnie ten wybór jest tam spory i można też dopasować pod siebie jeśli chodzi o koszt takiego złota więc jak wiadomo to będzie ważne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy słyszałeś kiedyś o zarobkach na rynku Forex? Kiedy dowiedziałem się o Platforma handlowa Barclay Stone , który polecił mi przyjaciel, na początku nie wierzyłem zbyt mocno, że powinienem to zrobić. Przeszedł na site - potem powoli zaczął rozumieć, że tak, jak się okazuje, każdy może to zrobić, a pieniądze wychodzą dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...