Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy magia miłosna działa na ludzi?

Utworzony przez Marta77, 26 września 2019 r. o 11:26
Pewnie każdy z Was zastanawiał się kiedyś czy magia to prawda i czy magia działa. I w sumie mnie też ta tematyka od jakiegoś czasu zaczęła interesować i tak się zastanawiam na ile prawdziwe i możliwe są różnorakie magiczne rytuały. Macie z tym jakieś doświadczenie, albo znacie kogoś kto się tą tematyką zajmuje? Za ile można by takiego rytuału spróbować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozstałam się z chłopakiem w marnych okolicznościach przyznam szczerze. Płakałam chyba z miesiąc zanim trafiłam na coś takiego ***s://***marcintarot.pl/strona-produktu/rytua%C5%82-mi%C5%82osny-egipski i praktycznie po wypłacie się zdecydowałam. Chłopak się do mnie odezwał, wspomniał coś o drugiej szansie i już wiedziałam, że rytuał zadziałał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...