Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy okap jest niezbędny?

Utworzony przez Gość, 13 czerwca 2013 r. o 14:15
Słyszałem wiele różnych opinii na temat przydatności okapów, inni mówią, że są niezbędne inni jeszcze, że bezużyteczne. Jak to jest, montować okap w kuchni czy nie? Jakie są tego plusy a jakie minusy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z mojej rodziny nie ma okapu w domu i żyje. Tak więc z pewnością nie są niezbędne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie okapy są bardzo potrzebne. Przecież opary i zapachy z gotowanych potraw osadzają się na ścianach, meblach, idą na salon jak mamy otwartą kuchnię i tak naprawdę zabrudzają nam pomieszczenia w mieszkaniu czy w domu. Dzięki pracy okapów gotowanie może stać się przyjemne w pozbawionym duszności pomieszczeniu i mieszkanie pozostaje zawsze świeże. Okapy mają wprawdzie bardzo prostą zasadę działania, ale to jest naprawdę skuteczne i w obecnych czasach stanowią niezbędny element wyposażenia kuchni.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie okapy są bardzo potrzebne. Przecież opary i zapachy z gotowanych potraw osadzają się na ścianach, meblach, idą na salon jak mamy otwartą kuchnię i tak naprawdę zabrudzają nam pomieszczenia w mieszkaniu czy w domu. Dzięki pracy okapów gotowanie może stać się przyjemne w pozbawionym duszności pomieszczeniu i mieszkanie pozostaje zawsze świeże. Okapy mają wprawdzie bardzo prostą zasadę działania, ale to jest naprawdę skuteczne i w obecnych czasach stanowią niezbędny element wyposażenia kuchni.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest niezbędny to montujemy ale mam bardzo ciasną kuchnię, pzeglądałem okapy ale wszystkie są duże, bo przecież muszą być zamontowane nad całą powierzchnią kuchenki, aby pochłaniać dobrze zapachy a w mojej kuchni to jest problem gabarytowy bo znacznie wystawałby poza linię szafek. Może macie jakieś propozycje jak sobie z tym poradzić?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to aż taki duży problem są przecież okapy teleskopowe, które wyciągasz tylko podczas gotowania. Po za tym nie musisz podłączać do wentylacji ponieważ te z filtrem pochłaniają właśnie zapachy i nie muszą odprowadzać powietrza na zewnątrz. Choć lepiej by było ze względu na wilgoć aby wpiąć się do wentylacji    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma funkcję dimm w okapie jak to działa tak prostym językiem dobra to funkcja czy tylko bajer.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...