Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy warto inwestować w lokaty strukturyzowane?

Utworzony przez Gość, 23 października 2010 r. o 17:13
Czy warto inwestować w lokaty strukturyzowane? http://lokata-strukturyzowana.blogspot.com http://mimk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No średnio. To już lepiej zainwestować mniejszy kapitał w inne tematy, raczej płynne. Nie każdy nadaje się do zainwestowania, ale każdy może wejść na demo systemu XTB i tak sprawdzić, czy się nadaje do takiego działania. Jeśli bazując na wirtualnej kasie wykręcicie wynik x3, to na spokojnie możecie dalej działać, ale też nie odpalajcie od razu jakiejś ogromnej kwoty. Trzeba zachować zdrowy rozsądek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się tym tematem interesuję i jakoś najbardziej przekonuje mnie inwestowanie w nieruchomości. Ludzie zawsze będą poszukiwać mieszkań na wnajem, szczególnie w takich czasach gdzie wyjazdy za pracą są bardzo częste, dużo osób sie decyduje na wynajmowanie a nie na zakup. Zainteresowała mnie firma Mzuri CFI, która zajmuje się crowdfundingiem w nieruchomości, wydaje mi się, że to ciekawa opcja bo samo wejście nie jest aż tak kosztowne i dużo szybciej mamy zysk, w porównaniu z zakupem nieruchomości na własność. Mieszkania w Lublinie do najtańszych nie należą, a z Mzuri możesz inwestować praktycznie w całej PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie odpuściłem lokaty. Są lepsze miejsca do inwestycji, najlepiej w coś na co jest branie i będzie. Tak jak na muszle klozetowe. Polecam poczytać o inwestowaniu w nieruchomości i to najlepiej o grupowym inwestowaniu. Są firmy które zajmują się oferowaniem takich usług inwestycji pod wynajem. Poczytaj o crowdfundingu inwestycyjnym na rynku mieszkań. Z konkretów możesz zajrzeć np. na stronę firmy z doświadczeniem mzuri.pl, która oferuje wsparcie w tym temacie. Z inwestowaniem jest tak, że trzeba dużo poczytać, popytać, analizować i działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...