Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie można kupić złote sztabki

Utworzony przez jasio77, 18 maja 2020 r. o 12:41
Szukam jakiegoś miejsca, gdzie można kupić złote sztabki, ewentualnie złote monety. Jak macie coś sprawdzonego to podzielcie się propozycjami. Ogólnie zależy mi wyłącznie na złocie certyfikowanym. Chce zainwestować nieco większą kwotę, kilkadziesiąt tysięcy złotych więc nie mam zamiaru bawić się w jakichś sprzedawców co do których nie będę miał gwarancji, że to złoto jest faktycznie złotem o pełnej jakości i wartości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w ofercie mennica24.pl znajdziesz monety inwestycyjne ze złota. Z tego co wiem to kilka miesięcy temu jak kupowałem u nich sztabkę to mieli te monety różne w sprzedaży więc pewnie i teraz pod tym kątem ta przygotowywana przez nich oferta jest dobra i można coś sensownego dla siebie znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...