Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najlepiej brać pożyczki?

Utworzony przez Gość, 16 października 2010 r. o 19:21
Tutaj: pozyczkadlazadluzonych.info mają niezłe pożyczki. Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika. Nie wymagają nawet zbędnych zaświadczeń.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystną pożyczkę można uzyskać u nich: jedynatakapozyczka.pl Ich BIK nie interesuje, komornik też. Można u nich dostać nawet 300 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedzcie mi czy ubezpieczacie kredyt czy pożyczkę??wykupujecie takie ubezpieczenie czy raczej je omijacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj: pozyczkadlazadluzonych.info mają dość korzystną ofertę. Oni mają małe wymagania, a dają spore pożyczki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z pożyczek oferowanych przez instytucje finansowe ze strony multipozyczka.com.pl/? Jak z wysokością oprocentowania oraz z możliwością przedłużenia terminu spłaty? Pytam, ponieważ pilnie potrzebuję trzech tysięcy złotych na remont mieszkania, a na kredyt w banku niestety nie mam co liczyć :(. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można brać te chwilówki. To są horondalne opłaty jakieś. Oprocentowanie przekracza 300% w skali roku. W porównaniu z bankami wygląda to mniej więcej tak, że w banku zapłacisz prowizji za taką pożyczkę za cały rok, a w firmie pożyczkowej za 1 miesiąc. Czyli te kredyty są 12 razy droższe na pierwszy rzut oka. A ile kosztują przedłużenia? Szkoda gadać. Zastanówcie się czy warto pożyczać bo jak nie spłacicie w terminie to dopiero was podliczą. I nie ma wybacz, płacz i płać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja staram się skorzystać jak jest promocja, ostatnio była w firmie Nobilon przy pierwszej zero odsetek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestiach finansowych nie ma żartów. Uważam że jak ktoś już musi wziąć kredyt to nie powinien wdawać sie w żadne chwilówki. Najlepiej udać sie do pośrednika finansowego. To nic nie kosztuje a nie trzeba chodzić po bankach i porównywać ofert. W Lublinie na ulicy Krakowskie Przedmieście 24 jest godna zaufania firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasem faktycznie banki mają lepsze oferty jeśli chodzi o kredyt, pożyczkę, ale musimy pamiętać, że nie każdy z nas spełnia warunki aby bank mógł danej osobie taki kredyt większy czy mniejszy przyznać i co wtedy taka osoba ma zrobić jak potrzebuje pieniędzy? Dla takich ludzi są właśnie chwilówki i wcale nie mają tak strasznych warunków jak mówią niektórzy powyżej. Sprawdź sobie zresztą przykładowe oferty http://chwilowkiok.pl/ranking/ i sam dojdziesz do podobnych wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parę dni temu też pilnie potrzebowałam gotówki, koleżanka poleciła mi firmę Lendon. Dobrze trafiłam, bo mają oprocentowanie 0% na odsetki.Formalności szybko załatwili i szybko dostałam gotówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt w Lendonie wszystko załatwia się przez internet i to w zasadzie od ręki.A wszystkie dostępne informacje są na stronie Lendon.pl umowa ramowa. Jak się bierze pierwszą pożyczkę to spłaca się bez odsetek. Niedawno sama wzięłam , bo na prawdę worto jak się pilnie potrzebuje gotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam firmę Wonga, ktra ma dobre opinie oraz dość ciekawą ofertę,  wtym chwilówki na 60 dni za 10 zł. Oprócz tego dobry jest też Vivus oraz Vanquis bank jak ktoś chce dostać pieniądze na dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej by było myślę zrobić sobie małe porównanie kilku firm parabankowych czy nawet banków i wtedy zdecydujesz jakie warunki na daną kwotę najbardziej Ci odpowiadają, także polecam tu pożyczki w 15 minut  sobie porównać i poczytać co i jak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 09:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozyczke najlepiej brać w banku... no chyba że nie ma się zdolności kredytowej, to wtedy w instytucji pozabankowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zestawienie można znaleźć na stronie SKANER KREDYTOWY. Aktualizowane na bieżąco, można wybrać taką pożyczkę, która jest na nasze możliwości finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre zestawienie jest też tutaj http://chwilowekredyty.pl, zawsze najlepsze na górze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej sobie najpierw pośledzić różne oferty i zorientować się zwyczajnie który bank czy parabank ma najlepsze oferty i oprocentowanie? ja zanim zaciągnę jakąś nawet niewielką pożyczkę to orientuję się zazwyczaj na forach kredytowych co jest najbardziej warte uwagi i już ;p dla zainteresowanych podrzucam pożyczki prywatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zestawienia nie uwzględniają indywidualnych preferencji, wiec niekoniecznie sa dobrym wyznacznikiem. Wiadomo, ze każdy ma inne zarobki, inne kryteria sa dla niego wazne… mi np. zależało na wysokości raty i okresie splaty. Dobrze takie rzeczy  można ogarnąć na stronie offerunt, bo walsnie tam po zalogowaniu zaznacza się jaki kredyt, jakie kryteria. No i rzeczywiście, oferty sa wlasnie pod te kryteria przygotowane.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczki pozabankowe nie zawsze muszą być "złe" tym bardziej jeśli sami będziemy pożyczać odpowiedzialne (a więc spłacac raty pożyczek terminowo) orz wybierzemy odpowiednią do tego firmę a nie pierwszą lepszą która do tego jeszcze będzie nam kazać wpłacać jakieś duże opłaty przed uzyskaniem pożyczki. Sam przechodziłem kiedyś podobna sytuację, tylko że wtedy (ponad 10 lat temu) nie było tyle firm co teraz i praktycznie z tych sprawdzonych był tylko provident. Banki nie chciały mi dac małego kredytu tuż przed świętami ponieważ spłacałem już jeden który wziąłem na rozpoczęcie działalności więc wziąłem pożyczkę w providencie. Dzięki temu miałem święta spokojne a pożyczkę spłacałem terminowo.   Obecnie jest jednak dużo większy wybór i do wyboru mamy nie tylko te droższe pozabankowe pożyczki, zresztą nawet w providencie możemy pożyczyć znacznie taniej niż wtedy. Należy jednak wybierać spośród tych firm które są sprawdzone a więc takie jak choćby na  http://www.nachwilke.com/ z którego ostatnio korzystałem i na których raczej nie uczciwych firm nie uświadczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...