Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najlepiej brać pożyczki?

Utworzony przez Gość, 16 października 2010 r. o 19:21
@dwasek - oczywiście kredyty banklowe zawsze będą najbardziej korzystne, ale z drugiej strony jeśli nie potrzebujemy gotówki na dłużej i szybko chcemy ją spłacić to ja bym zastanawiał się nad chwilówką.   Dobry przykład - wakacje, potrzebna nie duża kwota. Sięgamy po propozycję Wonga (o ile wcześniej nie braliśmy tam pożyczki), bierzemy maksymalną możliwą kwotę dla nowych klientów (750 zł) z najdłuższym okresem spłaty 60 dni. Jako nowemu klientowi przysługują nam promocyjne warunki a więc pożyczka za 10 zł. Przykładowo więc pożyczamy pod koniec czerwca 750 zł a pod koniec oddajemy całość + 10 zł a więc 760 zł. Czysty interes ;)   Pamiętam że na forum kredytowym http://www.portfel24.eu/forum/znalazlem kilka podobnych przykładów któe umożliwiają takie zaciągnięcie pożyczki na promocyjnych zasadach, z niektórych warto skorzystać.
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2015 r. o 08:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczek to najlepiej nie brać! Ale jak już trzeba to lepiej wybierąc firmy sprawdzone przez znajomych i rodzinę - ja tak zrobiłam - tak jak moi znajomi zaufałam firmie lendon i nie żałuję - do tej pory w trudnych sytuacjach wspierają mnie.Kasa szybko, przez internet, spłata bez problemu a i jak wszystko na czas to koszty nie sa za wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba najlepiej wziac kredyt w banku? jakoś do banków mam bardziej zaufanie... kolezanka wiem ze brala kredyt w raifaisenie i wszytsko w porządku było więc może poszukaj czegoś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczki i kredyty najlepiej brać z pomocą doradcy finansowego, żeby się w coś nie wkopać. Od wielu lat, zarówno kiedy brałam kredyt hipoteczny, jak i na firmę, korzystałam z pomocy Łukasza Mendochy, który jest świetnym fachowcem. Dzięki temu mam zobowiązania finansowe na miarę moich możliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej nie brać, a jak już trzeba to nie od rodziny ;) w tym roku brałam pożyczkę w raiffeisenie i w sumie zadowolona jestem. jasno rospisali ile i kiedy spłacać będę, jakie oprocentowanie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie od bliskich. Pożyczanie pieniędzy często psuje relacje. Ja co miesiąc odkładam co najmniej 100 złotych. Dzięki temu "mam zapas".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej to mieć konto oszczednościowe i sobie odkładać co miesiąc, a najlepiej to zeby było zamrożone hehe :) teraz reklamuja to konto wymarzony cel wiec moze czas sie serio wziasc za oszczedzanie? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to uzyskać od banku mit kredytowy w koncie, oczywiście najlepiej jak najwyższy z niskim oprocentowaniem - wychodzi to znacznie lepiej od kredytu a przy tym spłacamy sobie miesięcznie ile chcemy. Mamy limit odnawialny na 12 miesięcy a możemy przykładowo spłacić w ciągu kilku miesięcy i będziemy płacić miesięcznie jakąś drobnicę za utrzymanie tego limitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej to zlecić znalezienie kredytu pośrednikowi i nie nastawiać się na konkretny bank. Ja tak robię i zgłaszam się do IPM Kredyty. Teraz już wiem, że nawet jak bank ma nie najlepszą ofertę to po rozmowach z nimi jest w stanie ją bardzo zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie pożyczki w parabankach są łatwiejsze do zdobycia niż kredyt w banku. W bankach trzeba spełniać nie wiadomo jakie warunki a pożyczki są udzielane bez zbędnych zaświadczeń i na krótszy okres czasu, tym samym ich wysokość jest zdecydowanie niższa więc aż tyle strachu nie ma tak moim zdaniem. Polecam porównanie chwilówek z różnych parabanków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozyczki? to nie lepiej kredyt w banku gdzie ma sie konto itp? juz nie mowiac o tym ze w ogole zapozyczanie sie nie jest dobre. no ja w kazdym raize splacam kredyt w raiffeisene i juz mi niewiele zostalo ale odczuwam to nie powiem ze nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może  warto  trochę poświęcić   czasu  by przejrzeć  oferty na rynku pożyczek  http://www.pozyczkidlugoterminowe.pl/ fajne  na pewno jest  to iż  teraz  pożyczki   mozna spłacać   w  ratach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie od bliskich. Pożyczanie pieniędzy często psuje relacje. Ja co miesiąc odkładam co najmniej 100 złotych. Dzięki temu "mam zapas".
jest  wiele   ciekawych  propozycji http://www.pozyczkidlugoterminowe.pl/ w tym  nowinka   są nawet pożyczki  długoteminowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak interesuje was profi credit to poczytajcie sobie o tej firmie tutaj - ***finay.pl/profi-credit . dużo osób się wypowiada na temat ich pożyczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sprawdzić ranking pożyczek, np. na  ***s://***galeriapozyczek.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lalal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie może jak wygląda kwestia pożyczki w Wonga? Konkretnie chodzi mi o pierwszą pożyczkę póki co, jaki byłby jej konkretny koszt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Loste, dziękuję za wspomnienie o naszej ofercie. Każdy nowy Klient wonga.com może ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżają się święta, więc i mi przydałoby się małe wsparcie finansowe, może zdecyduję się na pożyczkę. Długo będę przechodzić "weryfikację" w Wonga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżają się święta, więc i mi przydałoby się małe wsparcie finansowe, może zdecyduję się na pożyczkę. Długo będę przechodzić "weryfikację" w Wonga?
Witam! Anja, Wonga nie udziela pożyczek online bez weryfikacji. Sprawdzamy nie tylko Twoją zdolność kredytową, ale także weryfikujemy Twoje dane osobowe. Dlatego też musisz mieć własny rachunek bankowy, który posłuży do weryfikacji. Po uzupełnieniu danych we wniosku o udzielenie pożyczki na raty bądź pożyczki krótkoterminowej, poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości przy użyciu jednej z dwóch dostępnych metod weryfikacji tożsamości: - logowanie do systemu Twojej bankowości online lub - wykonanie przelewu internetowego w wysokości 10 groszy z Twojego konta. Pamiętaj, że rachunek, którego użyjesz w celu weryfikacji będzie także służył do ewentualnej wypłaty pożyczki. Bardzo ważne jest to, aby było to konto osobiste, którego jesteś jedynym właścicielem. Nie akceptujemy kont firmowych, walutowych, oszczędnościowych oraz rachunków bankowych innych osób. Pamiętaj, że udzielenie pożyczki online bez weryfikacji numeru konta nie będzie możliwe. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...