Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje ślub i wesele w Lublinie (ceny, adresy, porady)

Utworzony przez Goguś, 30 września 2010 r. o 19:13
Faktycznie dużo jest fajnych sal, ale ja stawiam na Sonatinę. Mam tam wesele w wakacje :) Kilka znajomych par tam robiło i nie spotkalam sie nigdy z negatywną opinią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka wybrała Agit, ceny dogodne i oglądaliśmy salę - jest naprawdę profesjonalna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też polecam Sonatinę, profesjonalna obsługa, dobre jedzenie i na sali tanecznej można się wyszaleć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnio wychodzi ok 20 tyś 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem bardzo zadowolona z Sonatiny rok temu ja tam miałam w tym roku siostra . Nie robia problemów podchodza bardzo profesjonalnie do swoich klientów. Blisko Lublina , tanio a jedzonko bardzo smaczne ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam również Sonatinę oraz Avangardę dosłownie rzut kamieniem od sonatiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o palacu Akropol, alno o hotelu Piano? O Sonatinie też coś nieco słyszałam.  Trzeba już rezerwować, jak za półtora roku slub!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pałacu Akropol jestem umówiona z właścicielami w piątek na spotkanie, mogę Ci napisać co i jak. Jeszcze się zastanawiam nad salą w Wólce Lubelskiej, też dobrze wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej my organizujemy ślub w Poniatowej niedaleko lublina, kojarzy ktoś? W hotelu słowik. Generalnie to w  tej chwili poszukuję jakiegoś niedrogiego fotografa, kamerzystę a także zastanawiam się czy wynająć jakieś auto. Niedaleko są konie, co myślicie żeby zrobić sobie sesje na koniach lub podjechać do kościoła konno?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin? Nie kojarzę takiej miejscowości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, ja zamówiłam właśnie sale w Piano! Dziewczyny któraś jeszcze tam miała wesele? Piszcie, pogawędzimy;)))    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam w zeszłym roku na weselu tutaj ******rozanna.pl. i tak mi sie spodobało że zdecydowaliśmy się pojechać tam również na sylwestra i było super. widac tam mega zangażowanie całegopersonelu do kazdej imprezy. lokal bardzo ładny z super pokojami. jedzenie świeże, smaczne, i ładnie podane. obsługa miła i szybka. napewno wrocę jeszcze do rozanny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli byście szukali ładnych, na prawde wyjątkowych zaproszeń, winietek itd polecam sprawdzić u nich ***s://bialykot.com.pl . nsam wykonali przepiękne zaproszenia, unikalne , ręcznie robione na bardzo ładnym włoskim papierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...