Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak rozliczacie PITy?

Utworzony przez Michał, 23 kwietnia 2015 r. o 12:16
Witam,    jak w temacie. Pytam bo jakoś nie wyobrażam sobie ogarnąć to i wypisać ręcznie, ale jakoś sobie ludzie z tym muszą radzić.  Słyszałam, że są programy online do tego, szczególnie podobno pitax i coś na e są dobre, ale może polecacie coś innego?  A może jednak ogarniacie to normalnie? W takim razie JAK?    Pozdrawiam i dzięki za odp!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku rozliczyłem pity online i od razu wysłałem, nie musiałem iść do urzędu. Bardzo wygodna forma rozliczania się z urzędem skarbowym, wszystko trwa maksymalnie 20 minut, a na koniec wysyłają urzędowe potwierdzenie odbioru na maila.
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2015 r. o 14:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja używam programu z tej strony http://fundacjarosa.pl/program-pit/ i jestem zadowolony. Wcześniej dawałem pit do rozliczenia mojej księgowej, ale w 2015 postanowiłem, że sam spróbuje i sukces! ;) Z tego co się orientuje to dużo moich znajomych korzysta też z tego, który dodawany jest co roku do gazet. Każdy w sumie ma swój ulubiony i ciężko przekoać kogoś do innego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystam z programu PITAX - bardzo prosto i szybko można rozliczyć się samemu. dodatkow wszystko wysyła się przez internet więc nie trzeba nigdzie latać po urzędzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.e-pity.pl/- coś na e ;) polecam, bardzo dobry program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzena a skad ściągałaś ich program? Bo ja trafiłam na niego na jakiejś stronie i tam nie mogłam wpisać swojego 1%. nie wiem od czego to zależy bo potem weszłam na ich stronę i się udało bez większego problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wolę zlecić to biuru prawoipodatki.com, sam nie muszę się wtedy o nic martwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...