Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na 30 urodziny

Utworzony przez nibynóżka, 28 czerwca 2015 r. o 18:08
Polecam taką zabawkę ***s://skarby1.pl/category/?q=SpaceRail+Tor+Dla+Kulek+-+Level+6#top
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, ze warto postawić na personalizowany prezent i stworzyć pamiątkę ze wspólnymi zdjęciami. Ciekawą formą fotoprezentu jest fotokalendarz. Chłopak będzie mógł korzystać z prezentu cały rok. :) Możesz zaznaczyć mu na nim ważne daty, dzięki czemu będzie dodatkowo stanowił przypominajkę. :) Już wkrótce fotokalendarz pojawi się również w ofercie Printu. Zachęcam do zapisania się na listę oczekujących: ***s://printu.pl/fotokalendarz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojemu chłopakowi kupiłam nową poduszkę do łóżka. Nie jest to duża inwestycja, ale bardzo praktyczna. Zdecydowanie lepiej śpi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja partnerowi na 30-te urodziny kupiłam stylowy drewniany zegarek z BeWooden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...