Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
nasi rodzice w tym roku obchodzili 35 rocznice i zorganizowaliśmy dla nich 3 dniową wycieczkę do Zakopanego.Wynajęliśmy samochód w firmie autokary-mikrobusy z szoferem. Po powrocie stwierdzili,że to był najlepszy prezent jaki mogliśmy zafundować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdanie prezent na rocznicę ślubu musi być przede wszystkim oryginalny i niepowtarzalny! Takie rzeczy znajdziesz na stronie: agiza.waw.pl . Znajomi do dziś mnie wypytują gdzie kupiłam taki piękny zestaw szklanek. :) hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Jednym z chętnie dawanych i otrzymywanych prezentów pozostają dobrej jakości naczynia, akcesoria i przybory kuchenne. Jeżeli szukają Państwo pomysłu na tę okazję, zachęcam do rozważenia produktów marki Philipiak. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania - chętnie podpowiem.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym kierunku - superprezenty.pl/miodowa-slodycz-%E2%80%93-slodki-masaz-ciala-jaskinia-solna-almonis-tomasz-wisniewski-izabela-zudzin-wisniewska-sc Generalnie niech pomysł będzie ciekawy, żeby nie wiało nudą, tandetą, było po prostu atrakcyjnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 rocznica slubu to bardzo fajne święto tak więc warto byłoby je uczcić pamiątką na dłuższy okres czasu ;) Zastanawialiście się może nad takim drzewkiem rodowym jak na zdjęciu poniżej? Bardzo ładna ozdoba do mieszkania i jednocześnie trwała pamiątka, która na pewno sposoba sie rodzicom. Sama swoim podarowałam taki prezent :) Znalazłam go w tym sklepie: http://www.rubin.warszawa.pl/  jubilerskim z Warszawy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Prezent Marzeń można kupić np. całe pakiety do spa i na takie okazje trudno o lepszy prezent. Bo nie oszukujmy się, że każdemu z nas po prostu brakuje przede wszystkim należytego odpoczynku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo co pisze przedmówczyni - szukajcie prezentów ciekawych, a odpychajcie nudę, wiadomo że będzie ok. Wydawanie większej kasy ma sens, o ile prezent będzie faktycznie niesamowity, a właśnie o takich szukanie, cały czas chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę o pomoc Panie :) Żona oglądała ostatnio stronę http://www.etui-vintage.pl/. Chciałbym jej sprawić upominek na imieniny, ale nie wiem którą torbę wybrać. Pomożecie? Żona lubi ciekawe wzory, wyraziste kolory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jakieś produkty ze szkła? wazony, patery, kieliszki? to zawsze się przyda, a można znaleźć prawdziwe cudeńka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Prezent Marzeń rzucili pakiety spa w jeszcze niższej cenie, po prostu z tego skorzystajcie. A wydaje mi się, że na tego typu rocznice trudno będzie znaleźć lepszy prezent niż ten, bo niby jak?  Każdy kocha takie przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jeszcze ciekawiej, wszystko kwestia tego, ile chce się na ten cel wydać konkretnie pieniędzy, zobaczcie - prezentmarzen.com/lot-motolotnia/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo może jakieś piekne kwiaty? taki cudowny bukiet? ja mamie kupiłam wielka kompozycje z rosebelle :) była zachwycona bo uwielbia kwiaty więc taka kompozycja ze stabilizowanych bardzo jej się podobała 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. prezentmarzen.com/masaz-goracymi-kamieniami-w-lodzi/ Sądzę, że lepszego prezentu w takich pieniądzach nie da się znaleźć. A każda kobieta z czegoś takiego na bank będzie zadowolona ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też miałem ostatnio dylemat. szukałem czegoś trwałego i codziennego użytku. znalazłem na tę okazję fajne kubki dla pary małżeńskiej. Wiem że kubki się podobały i przynajmniej wiadomo który należy do męża a który do żony...   ostatniwagon.pl/product.php?id_product=511        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent w takim kierunku - prezentmarzen.com/lot-awionetka-dla-dwojga-w-toruniu/ Jakoś nie wydaje mi się, żeby inna propozycja miała sens, to powinno być coś zaskakującego, ale pozytywnie. No i dochodzi kwestia tego, jaka jest to para...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś takiego ? http://alegratka.pl/ogloszenie/karykatura-portret-prezent-dla-pary-24509957.html?h=5d8591f8b143d8d5  Ale w sumie nie wiem czy to fajny prezent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by rozpalić płomień na nowo jakieś fikusne przebranko w stylu http://www.erotycznefantazje.pl/bielizna-erotyczna/przebrania ? warto czasem odpuścić sobie powagę i zrobić coś szalonego, albo po prostu zabawnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej opłacalne są prezenty ciekawe, ale nie kosztujące od razu majątek - mowa o normalnych pieniądzach. Prezent Marzeń dał mi kilka okazji - szczególnie jazda czołgiem dla mojego taty powinna zrobić wrażenie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy, jak bliscy nam są ludzie, którzy obchodzą taką rocznicę. Moim zdaniem, najbardziej klasycznym prezentem - gustownym i zawsze na czasie, jest kosz podarunkowy. Można kupić sporo słodyczy, ale tych z wyższej półki, jak Wedlowskie Ptasie Mleczko, Czekoladki Lalibelle, Torcik Wedlowski itp. Do tego można dorzucić kawę, jakiś dobry alkohol, ładnie zapakować i prezent moim zdaniem idealny :) Ja mam niedługo rocznicę (póki co związku, nie ślubu) pierwszą okrągłą i też planuję małą imprezę. Chcę z tej okazji przygotować m.in.http://wkuchnizwedlem.wedel.pl/konkurs/przepis/Wedlowskie-Cannelloni słodkie Canneloni, ciekawa jestem, jak to wyjdzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę na dwudziestą rocznicę ślubu kupić żonie coś wyjątkowego. Pomyślałem o kupnie nieruchomości w hiszpanii . Byliśmy tam kilka razy na wakacjach ibaardzo żonie się tam podobało. Ile może kosztować takie mieszkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...