Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
Zabierz żonke do teatru. Spędźcie ten czas razem! Każdemu, kto ma ochotę jechać do Warszawy polecam wybrać się do teatru IMKI na spektakl Kwartet, Dzienniki czy też Cienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może karnet na wspólny kurs tanca, albo coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś nowa sukienka i kolacja przy świecach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś wycieczka? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moim rodzicom na 20. rocznicę ślubu zrobiłam filmik ze starych zdjęć :) Od zdjęć z lat ich młodości, chronologicznie do spotkania, my z bratem za dzieciaka itd. :) Wg mnie takie sentymentalne, własnoręcznie robione prezenty sa najlepsze.
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2015 r. o 21:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś fajny wyjazd na weekend? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze prezenty to takie z niespodzianką. Np udaawaj że zapomniałeś o rocznicy i w ostatniej chwili wyskocz z walizką i udajcie się gdzieś niedaleko. Oczywiście nagraj nocleg i jakąś kolację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś weekend w spa zdecydowanie wystarczy - nie ma sensu wydawanie większej kasy, tak uważam. Na Prezent Marzeń coś takiego kosztuje śmieszne grosze, a jednak wrażenie robi ogromne. Jak sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam pokaz fajerwerków. Taki pomysł podsunełam znajomemu dla jego dziewczyny w tej hurtowni i wyszło super hurtowni fajerwerków AS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei uważam, że biżuteria będzie najlepszym wyborem, kobiety kochają brylanty, szafiry...przynajmniej ja należę do tych "prawdziwych" :) Mój ukochany kupił mi przepiękny pierścionek ze złota z brylantami - robi wrażenie - można go zobaczyć w sklepie diamond-collection
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie bardzo wiedziałam, co spodoba się mojemu facetowi, więc w motoprezent.pl zaproponowali mi pakiet open w kategorii kilku okrążeń samochodem luksusowym po torze w Ułężu. Chłopak sobie mógł wybrać samochód i ilość okrążeń, jak chciał. Według mnie ułatwiają życie osobom pragnącym kupić fajny prezent motoryzacyjny, ale nie mającym pojęcia o szczegółach technicznych :) Poza tym voucher wygląda świetnie i szybko do mnie dotarł. Czekałam tylko dwa dni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakiet do spa, coś takiego daliśmy rodzicom, na Prezent Marzeń specjalnie dużo to nie kosztowało, a jednak wrażenie zrobiło to ogromne. Generalnie - zdecydowanie się da, i to bez wydawania na ten cel wielkiej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda jazda czołgiem z tego serwisu? Ktoś kupował? Pytam całkowicie poważnie - czy to nie jest na zasadzie, że tylko się wsiada i wysiada ze środka? Faktycznie to jest jakaś tam jazda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śniadanie do łóżka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym pomysłem byłaby też profesjonalna sesja zdjęciowa :) Mieliby pamiątkę na długie lata ;) Np. w jakimś fajnym plenerze. Taka sesja jakby po ślubie, ale...bez tych ubrań. Po prostu w ich ulubionych strojach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U znajomych było tak, że ona dostała bon podarunkowy a on takie cosik http://www.sklep-muzyczny.com.pl/adam_audio_a3x_monitor_aktywny.html. To był prezent dla nich od ich przyjaciół. Od reszty podostawali pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może kup im obraz na płótnie? bardzo fajne kolekcje ma DCN Gallery i od razu pięknie ci zapakują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od naszych synów dostaliśmy na rocznicę przepiękną różę złoconą 24-karatowym złotem. Na allegro są różne rozmiary. Prezent oryginalny i z klasą. Pięknie zdobi pokój :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od naszych synów dostaliśmy na rocznicę przepiękną różę złoconą 24-karatowym złotem. Na allegro są różne rozmiary. Prezent oryginalny i z klasą. Pięknie zdobi pokój :)
Nieprzydatny zbieracz kurzu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoim rodzicom na rocznicę ślubu sprezentowałam pościel satynowa bawełniana 220 x 200 http://bluecathome.pl/posciel-satynowa-bawelniana-220x200,c18.html  Rodzice są w wieku, że w zasadzie już wszystko mają a pościej zawsze się przyda, choćby na wypadek gości. Wybór z powodu mnogości nie był łatwy, ala dałam radę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...