Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
Wycieczka do alp szwajcarskich: ###### holidaytravelcenter.pl/ujf/alpy-szwajcarskie.html IDEALNE MIEJSCE. Pracuje z mężem w dużej korporacji, dostaliśmy od szefa taką wycieczkę na 10 rocznicę ślubu. PIĘKNIE BYŁO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie było skromnie i od serca. Kalendarz ze zdjęciami. O oprawę estetyczną zadbała ta firma jotankalendarze.pl/. Wyszło naprawdę super. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ostatnio z kazdej okazji kupuje u gości fajne arykuliki ładnie oprawione , wysyłam zdjęcie z jajem i pare słow o artykule reszte oni wymyślaja zawsze wychodzi super   http://olx.pl/oferta/prezent-na-kazda-okazje-dedykowany-artykul-w-gazecie-CID628-IDbAM5h.html#255ead283c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoksiążka byłaby super. Może kosz kwiatów do tego?
Ostatnio edytowany 11 września 2015 r. o 13:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszym pomysłem będzie wyjątkowy prezent. Co powiecie o kolacji w ciemności dla dwojga? A jeśli nie kolacja to może degustacja czekolady dla dwojga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Degustacja czekolady? :D Spooooko :D ja tam wolę raczej przejażdżkę czołgiem albo skok ze spadochronu :D ale degustacja czekolady też spoko ;)  ale widzę, że tez na stronę wyjątkowego prezentu zaglądasz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dla kobiety bardzo dobrym pomysłem na prezent są zawsze bransoletki srebrne :) Dodają kobiecie elegancji, a dodatkowo podnoszą jej poczucie wartości ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele stylowych, eleganckich i wysokiej jakości przedmiotów idealnie nadających się na prezenty na walentynki i rocznice ślubu. Nasze przedmioty to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przedmiotów a także niepowtarzalność. Większość oferowanych przez nas przedmiotów to produkty polskie robione ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy. Przekonaj się sam, odwiedź naszą stronę www.stylovo.com!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele stylowych, eleganckich i wysokiej jakości przedmiotów idealnie nadających się na prezenty na walentynki i rocznice ślubu. Nasze przedmioty to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przedmiotów a także niepowtarzalność. Większość oferowanych przez nas przedmiotów to produkty polskie robione ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy. Przekonaj się sam, odwiedź naszą stronę www.stylovo.com!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję poszukać na http://prezentforum.pl/. Jest to forum poświęcone w całości tematyce prezentów. Jest tam podział na okazje kupna prezentu oraz na osoby, którym chcemy kupić prezent. Bardzo pożyteczna stronka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym postawiła na coś zabawnego - jakąś śmieszną pamiątkę. Nie musi być to drogi prezent, ale taki który wywoła radość. Proponuje poszukać w sieci, jest tam wiele takich sklepów, jak http://www.takapaka.pl/w których pomysły na prezenty wprawiają o zawrót głowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że bony upominkowe bardzo zdają egzamin. Rodzice otrzymali na 35 rocznicę ślubu voucher do spa Primavera w Jastrzębiej Górze. Rodzeństwo złożyło się dla rodziców i zawieziemy ich na miejsce. Uważam, że to super pomysł. Zaś my za rok mamy 5 rocznicę ślubu i zamierzamy też wyjechać na odpoczynek. Relaks jest bardzo ważny w tych czasach bo dużo się pracuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się na coś, co dla was oboje będzie pożyteczne i przydatne może np. eskpres do kawy? Taki porządny np. krups? Polecam sprawdzić ofertę na http://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy-i-akcesoria-491.html maja tam bardzo fajne, szczegółowe opisy. Zazwyczaj tak jest, że marzymy o ekspresie ale nie ma okazji by go kupić, rocznica jest zatem idealną okazją by w końcu się zdecydować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może weekend nad morzem? Moja przyjaciółka od dzieci dostała pakiet w hotelu grand lubicz w ustce. Bardzo im się tam podobało. Byli zachwyceni hotele, spa i basenem. Okolica również piękna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne pakiety macie na Prezent Marzeń. Po prostu idźcie w kierunku tematów, które nie są bardzo kosztowne, a jednak pozytywne wrażenie na bank powinny zrobić. I po prostu dopasujcie to tak, aby wam odpowiadało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Żoną bardzo dużo pracujemy bo ostatnio zwolnił się pracownik i trzeba go zastąpić dlatego nie ma mowy o żadnym urlopie. Żeby uczcić rocznicę ślubu kupiłem biżuterię na topsilver.pl bo nie miałem kiedy iść przepłacać w centrum handolwym a tutaj całe zestawy są tańsze niż w salonach pojedyńcza biżuteria i mogłem kupić nie wychodząc z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rodzicom sprezentowałam ręczniki z haftem, z imionami. zakupiłam je w sklepie       ***firmoweciuchy.pl/produkty/hotelarstwo/reczniki   . moim zdaniem nie ma co przesadzać z prezentem. to przecież ich święto ;)                                                                                                                                
Ostatnio edytowany 17 sierpnia 2016 r. o 12:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje kolacje i dobre winko, alkohol możesz kupić na wina.com.pl tanio i szybka dostaawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoksiążka wygląda super :) ostatnio kupiłam na rocznicę ulubione wino i pięknie wydaną książka o podróżach stąd ******motyleksiazkowe.pl/. radość była duża, ponieważ mąż widział, że wiem, co lubi. zawsze staram się podarować coś związanego z daną osobą, z jej zainteresowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie sugeruję SPA - Prezent Marzeń robi dużą różnicę, wiele zależy od tego, jaki macie budżet i ile macie do wydania. Moim zdaniem to powinny być przede wszystkim prezenty związane z relaksem, bo tak naprawdę jedynie takie powinny robić większą różnicę. Mylę się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...