Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki serwis internetowy z pożyczkami.

Utworzony przez venar7145, 14 grudnia 2015 r. o 16:24
Hej, chciałem się dowiedzieć z jakich serwisów pożyczkowych w necie korzystacie (o ile korzystacie). Ja robiłem wstępne rozeznanie przed pierwszą pożyczką internetową i postawiłbym na www.wonga.pl , ale fajnie by było usłyszeć jeszcze jakieś inne sugestie od bardziej obeznanych pożyczkobiorców. Chodzi mi w zasadzie tylko o krótkoterminowe pożyczki do 2-3k i żeby to nie było raczej w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sumie ze 3 razy korzystałam z chwilówek. Na szczęście nie muszę, ale jak już znajdzie się pilna potrzeba wybieram taką, która daje mozliwość wyliczenia co i jak, kiedy, na ile. Ostatnio była to emamona, mają kalkulator na stronie więc od razu wiedziałam na co mogę soebie pozwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja w takim razie na pewno radziłabym sie jednak udać po pozyczke na viasms, bo maja dla stałych klientów 50% zniżki w każdą środę.Pozyczkę dostajesz  bez najmniejszych problemów. Tylko musiz podac numer telefonu bo podczas rejestracji przychodzi kod smsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o tej ofercie Wongi pożyczka online ? Jest sens to wchodzić? Chodzi mi o jednorazową pozyczkę, do spłaty po miesiącu-dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystam zwykle z pożyczek internetowych, internet daje mi duży komfort, wygodę. Ostatnio zalogowałam się na stronie taratatu.pl i złożyłam wniosek, wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...