Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie konto osobiste?

Utworzony przez Radix, 30 października 2015 r. o 12:10
WItam! jakie polecacie konto osobiste? Chce żeby było miało wszystko darmowe a szczególnie wypłaty ze wszystkich bankomatów. Przegladałem niektóre oferty i widziałem że np raiffeisen ma konto które oferuje ubezpieczenia dodatkowo. czy ktoś używa tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak te ubezpieczenia są chyba medyczne podróżne samochodowe i jakieś tam jeszcze. ja korzystałam z podróżnego i bardzo dobra opcja jest to. bo nie musisz dodatkowo sobie wykypować w biurze podrózy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to super sprawa z tymi ubezpieczeniami szczególnie dla osób które dużo podróżują. Dzięki takiemu ubezpieczeniu nie boję się już wyjeżdżać :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam! jakie polecacie konto osobiste? Chce żeby było miało wszystko darmowe a szczególnie wypłaty ze wszystkich bankomatów. Przegladałem niektóre oferty i widziałem że np raiffeisen ma konto które oferuje ubezpieczenia dodatkowo. czy ktoś używa tego?
 ja też szukam konta i też rozważam konto w raiffeisen ale też w get in na przykład patrzyłam. nie mogę się zdecydować. czy ty już założyłeś to konto w raiffeisen? jak obsługa klienta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta fajna ale telefonicznie to ciężko się z nimi skontaktować, lepiej wybrać się osobiście :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zakładać promocyjne konta i lokaty np teraz 100 zl do konta 4% od WBK [gwarancja darmowosci do 6 2017 r] albo 55 zl od aliora do lokaty na 4% www.50zlzakonto.pl/promocje-bankowe/2-najlepsze-promocje-listopada-gdzie-ulokowac-pieniadze/   Tabela mówi sama za siebie:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta fajna ale telefonicznie to ciężko się z nimi skontaktować, lepiej wybrać się osobiście :/
no wlasnie tez probowalam telefonicznie, ale chyba się wybiorę do placówki, może mi coś jeszcze dodadzą fajnego:))  a to oprocentowanie na koncie faktycznie działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety ale wiele banków potrafi sobie bardzo dobrze zarabiać na ludziach poprzez konta. Z uwagi na niskie stopy procentowe mają niższe wpływy do budżetu z kredytów tak więc automatycznie zwiększają opłaty na przykład za prowadzenie konta. Jest jednak wiele dobrych darmowych ofert. Jest wiele artykułów, na przykład: http://www.nowiny.pl/biznes/111612-gdzie-zalozyc-konto-by-bylo-najtansze-ranking-bankow.html Warto jest sobie poczytać przed założeniem.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie tez probowalam telefonicznie, ale chyba się wybiorę do placówki, może mi coś jeszcze dodadzą fajnego:))  a to oprocentowanie na koncie faktycznie działa?
Noo, niestety, jesli chodzi o kantakt telefoniczny to ciężko czasami sie dodzwonić. Ale radziłabym jednak osobiście załatwic sprawę. Z doswiadczenia wiem, że zawsze można cos ugrać dodatkowo. Szczególnie jak się człowiek pouśmiecha ładnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie tez probowalam telefonicznie, ale chyba się wybiorę do placówki, może mi coś jeszcze dodadzą fajnego:))  a to oprocentowanie na koncie faktycznie działa?
 Co do oprocentowania to wszystko ok. Wszystko na swoim miejscu tak jak w umowie ;) Jestem klientem rajfa już od jakiegoś czasu i jak do tej pory jeszcze się nie rozczarowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Co do oprocentowania to wszystko ok. Wszystko na swoim miejscu tak jak w umowie ;) Jestem klientem rajfa już od jakiegoś czasu i jak do tej pory jeszcze się nie rozczarowałem.
  dzieki za odpowiedz! :) w tym tygodniu sie tam wybiore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie które jest darmowe i nie ma żadnych dodatkowych warunków by było faktycznie darmowe a więc na dzień dzisiejszy: konto mobilne w mbanku, konto T-Mobile U.Bankowe oraz Smart bank - te trzy konta są całkowicie bezpłatne bez spełniania dodatkowych warunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rajfie nawet spoko ale trzeba czekać długo z aktywacją karty ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rajfie nawet spoko ale trzeba czekać długo z aktywacją karty ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze konto według tego rankingu oferuje w tej chwili BGŻ Optima - 2,8% i maksymalnie 100 tys. zł depozytu. Plus kapitalizacja co miesiąc. Oprocentowanie jest gwarantowane przez kilka najbliższych miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W raiffeisenie płaci sie 3zł za kartę ale to jedyna opłata. wszystko pozostałe jest za darmo,czyli wyplaty ze wszystkich bankomatow itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...