Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Polecam kacnelarię JST z Warszawy, bardzo dobrzy prawnicy. Osobiście miałem sprawę prowadzoną przez Tomasza Tomaszczyka, specjalizuje się w prawie pracy. Dużo mi pomógł. Pracodawca chciał zatuszować sprawę uszczerbku na zdrowiu, którego doznałem w miejscu pracy i z winy pracodawcy, udało się wywalczyć odszkodowanie i pozytywnie zamknąć sprawę. Oczywiscie już tam nie pracuję, ale gdyby nie pan Tomasz, to bym pewnie machnął ręką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również podpisuję się pod kancelarią JST. Świetni prawnicy, doświadczeni, skuteczni i zaangażowani a cała kancelaria cieszy się bardzo dobrymi opiniami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem o tym Tomaszczyku, mam sprawę z ZUS, ciągnie się już kilka miesięcy i nie widać końca, myślicie, że mógłby pomóc? zastanawiam się nad zmianą osoby prowadzącej moją sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że Pan Tomaszczyk zdecydowanie może pomóc. Bardzo kompentntny, doświadczony i zaangażowany w swoje sprawy adwokat. Cieszy się dobrymi popiniami, warto się z nim skonsultować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie czytałem sporo... ludzie go chwalą... tylko zastanawiam się czy kontaktować się lepiej z nim bezpośrednio czy przez kancelarię tą JST?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Tomaszczyk jest znany w Warszawie, ma kancelarię na Alejach Jerozolimskich, raczej z niczego się te pozytywne opinie nie biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najbardziej polecam tą kancelarię JST, prowadzili mi sprawę o mobbing, było to jakiś czas temu, możliwe że nazwisko to Tomaszczyk, na pewno Tomasz, bardzo przyjemny kontakt, systematyczny, a do tego sprawa toczyła się w przewidywalny sposób, byłem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Adwokacka dr Dariusz Erwin Kotłowski. Mogę śmiało polecić. Rozwiązują sprawy od A do Z. Powieżyłem im sprawę i poszło szybko. Wykwalifikowany pracownik dał sobię rade świetnie i bezproblemowo. Ceny - dobre i zdecydowanie konkurencyjne jeżeli chodzi o Warszawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was spotal się z sytuacją że firma która z Wami współpracuje bardzo zalega z płatnościami i ciągle nas zwodzi? Szukać prawnika i iść do sądu, kwoty ni emałe, współpracujemy wiele lat a tu taka niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry, warto przed dochodzeniem swoich racji w sądzie, zainteresować się tematem mediacji. mediacja to pozasądowy sposób zakończenia zaistniałego sporu, w których osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego porozumienia. proces ten ma charakter odformalizowany, dobrowolny i poufny, co daje uczestnikom idealne warunki do wypracowania konsensusu. główne idee, jakie przyświecają mediacji to: poufność (żadne informacje nie wychodzą poza wiedzę osoby mediującej oraz mediatora), niższe koszty w porównaniu z postępowaniem sądowym, krótki czas trwania rozwiązania sporu. z danych wynika, że średnio dochodzenie roszczeń na drodze sądowej trwa 685 dni, a zakończenie sprawy drogą mediacji trwa tylko od 7 do 30 dni, co pozwala skrócić postępowanie ponad 10-krotnie. kolejnym istotnym aspektem jest możliwość zachowania pozytywnych relacji między stronami konfliktu, dzięki czemu mediacja pomaga w zachowaniu dobrego wizerunku niezależnie od przyczyny czy sposobu zakończenia sporu. gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. z poważaniem, online ekspert centrum arbitrażu i mediacji ***cammediacje.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również polecam JST z Warszawy, gdzie pracuje pan Tomaszczyk znam tylko jego, więc jeśli ktoś potrzebuje porady z prawa pracy to proszę się nie zastanawiać, ta osoba jest odpowiednią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kancelaria JST z Warszawy jest bardzo dobra, na jej czele stoi właśnie adwokat Tomaszczyk, doświadczony i profesjonalny, myślę, że po rozmowie z nim każdy będzie miał merytoryczną wiedzę na temat możliwości w danej sytuacji oraz dostanie wsparcie i reprezentację w razie potrzeby, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnym rozwiązaniem jest prawnikonline24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, kancelaria JST z Alei Jerozolimskich jest bardzo dobra sam korzystałem z pomocy pana Tomasza Tomaszczyka, miałem dość trudny spór z moim byłym pracodawcą i bez pomocy by się nei obeszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam adwokata Tomaszczyka, prowadzi kancelarię w Warszawie warto do nich się zwrócić, zajmują się prawem pracy, rodzinnym i karnym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] Polecam panią Pawłowską i jej kancelarię na Świstackiego. Mają swoją stronę – ***kancelariapawlowska.pl/. Prowadzą mi bieżącą obsługę firmy i nie mam powodów do narzekań. Dobry szybki kontakt przez tel czy mail, zawsze są zorientowani w mojej sprawie, nie trzeba za każdym razem tłumaczyć wszystkiego od początku. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://forum.interia.pl/wroclaw-dobry-adwokat-poszukiwany--spadki-i-mecenas-kramkowski-z-synergius-czy-polecacie-bardzo-pilne-tematy,dId,2064611,strona,7,ok,1#pst174259105
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify]    Wiem dobre opinie ma na pewno kancelaria Pawłowskiej we Wrocławiu. Moja siostra z ich usług korzystała podczas rozwodu a z kolei znajoma z pracy starała się o odszkodowanie za błąd medyczny i z tego co wiem udało się wygrać tamtą sprawę.    [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Panią Adwokat z Katowic Karolinę Hańko -Zarębską. Trafiłem do niej z polecenia i jestem bardzo zadowolony.  Pełen profesjonalizm i duża wiedza, a co za tym idzie wygrana sprawa. Osoba od której dostałem namiar na tą kancelarię powierzyła obsługę swojej firmy i bardzo sobie chwali tą współpracę. Ja również polecam dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już kilkukrotnie byłam na konsultacji w Kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach. Jeżeli chodzi o ceny to też w sumie ciężko powiedzieć, ja mogę jedynie pwoiedzieć że dla mnie cena jak najbardziej w porzadku, ale kto inny np. może pwoeidzieć że drogo. Zależy od sytuacji finanswowej każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...