Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Ja współpracuje za każdym razem z ***radcaprawnykadziolka.pl/ Pełne naangażwoanie na kazdym etapie prowadzenia sprawy. Przedstawianie rozwiązań, nie faktów. Współpraca na najwyższym poziomie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi trafił się naprawdę dobry adwokat, kiedy szukałam pomocy przy zyskaniu alimentów od byłego męża. Mianowice pan mecenas Mateusz Szymkowiak bardzo mi pomógł, był nastawiony jak najbardziej walecznie do mojej sprawy. A jest on z Katowic, chociaż w Bielsku tez można się umówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do spraw karnych, jak i rodzinnych mogą Państwu doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. To kancelaria znajdująca się w samym centrum Gliwic, na śląsku. Same dobre rzeczy można usłyszeć o Państwu Wojas. Na przykład mi pomogli zakończyć nieudane małżentwo, a koledze pomogli w jakiejś sprawie kanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi bardzo pomogła Pani Justyna z jwc-kancelaria.pl W Krakowie. Zajęła się moją sprawą rozwodową i jestem teraz wolną i szcęśliwą kobietą. Dziękuję Pani Justynie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić kancelarię  ***s://***smr-law.at/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku, również miałam do czynienia z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak. Ci tutaj, którzy nie wiedzą kto to, polecam wejść na ich stronę, wystarczy wpisać w google "legaleo", no albo własnie po nazwiskach. Z tym że mi pomagali zakończyć małżeństwo, ale również świetnie ich wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy adwokat z jakim miałem styczność to zdecydowanie Anna Legieć. Sytuacja w jakiej znalazłem, wręcz zmusiła mnie do skorzystania z usług kogoś kompetentnego. Korzystałem już z kilku innych prawników w Lublinie i jedno mogę stwierdzić - u kogoś tak kompetentnego jeszcze nie byłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetną kancelarią od prawa rodzinnego jest Wojas Pawlak czyli Legaleo z Gliwic. Sam kilka razy potrzebowałem ich pomocy, ponieważ najpierw rozwód, a potem moja była żona miała płacić alimenty na dzieci i potrzebowałem kogoś kto się tym zajmie w miarę szybko i bezproblemowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat z doświadczeniem w odszkodowaniach ***s://***kancelariawrzesien.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***kancelariawrzesien.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria  ***s://***radcaprawnyoz.pl/ dr Bogna Orłowska-Zielińska z Płocka. Świetny fachowiec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to nagła sprawa, polecam dzwonić do Pani Adwokat Magdaleny Jędrochy. Jest bardzo otwarta na pomoc i współpracę bez oceniania. Zadzwoniłam prosto z komisariatu i nie musiałam długo czekać na pomoc. Z tego co pamiętam kancelarię mają w centrum (Kraków), niedaleko sądu, no i duży plus za osobiste stawianie się na każdym spotkaniu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo polecam kanceralię jwc w krakowie :) Pani Justyna jest bardzo miła, a powierzone jej sprawy wykonuje najlepiej jak tylko się da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...