Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zakładnie internetu. O czym należy wiedzieć

Utworzony przez fsd, 3 października 2010 r. o 22:52
jest taka firma nette ale nie wiem jaki oni mają zasięg
  Ja mam od nich neta i nawet nieźle to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam internet z nplay i jak kiedyś byli pronetem to to działało a teraz to jest dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam internet z nplay i jak kiedyś byli pronetem to to działało a teraz to jest dziadostwo
  potwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz enterpol reklamuje sie w radiu, jaki maja zasieg? ktos ich poleci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kiedyś miałem internet z dotcomu ale z dnia na dzień firma przestała istnieć, nie wnikam dlaczego tylko, że zostałem bez internetu! Miałem od nich kabel i raz działało a raz nie, jakiś wybredny nie jestem a z internetu korzystałem dla rozrywki nie do pracy więc mi to nie przeszkadzało. Problem pojawił się jak zmieniłem prace i musiałem mieć stały dostęp do internetu, ktoś ze znajomych polecił mi nowanet bo sam od nich miał łącze więc zaryzykowałem i jestem ich klientem do dziś. Ich radio działa 10 razy lepiej niż internet dotcomu po kablu, aż się nie spodziewałem, zero przerw działa czały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też dotcom załatwił... firma się zwineła i musiałam innego operatora szukć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
speedtest.pl/test/93152716      test łącza- internet 4 mega Interent w NOWANET, radiówka. mam problemy od samego początku, zgłaszam już awarie od 3 miesięcy i nic nie jest robione, cytuję: zostanie naprawione w tym miesiącu. Technicy byli raz, zrobili ''NIC''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hyperion zwinął się z Lublina, na jego miejsce wskoczyło Nowanet. Jak Hyperion panował nad łączami, to było to!!! Żadnych problemów z łączem, prędkość trzymało o każdej porze dnia i nocy. Tak samo z pingiem o każdej porze grania oscylował w okolicach 30 do 60 ms  mi to wystarczało. Ja tylko siadł na łącza Nowanet, zaczęło się, ping kosmiczny również 999 ms, codziennie wieczorami, prędkości nie ma wogóle, na gugle trzeba czasem czekać kilka minut. To się w pale nie mieści co oni robią, oni w zasadzie nic nie robią. Brak odpowiedzi na zrzuty ekranu z pingiem, tak jest od samego początku jak tylko siedli na łącze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowanet.pl bardzo słaby/tragiczny ping. Napiszę tak: Wsześniej mialem neostrade 1mb, ping byl bardzo stabilny. Teraz zmienilem na radiowy internet Nowanet.pl  3mb i ping jest tragiczny. Nie polecam. Dodam jeszcze, że odbiernik i nadajnik są w odległosci ok 700m i optycznie oba się dobrze widzą, nie ma rzadnych przeszkód. Także jezeli komuś zależy na jakości to Nowanet zdecydowanie odpada. Stara poczciwa neostrada mimo słabej prędkości i dodakowej opłaty za utrzymanie łacza daje jakość. Ping stabilny jak skala. Jestem po prostu zawiedzionym 2 letnim klientem i jak tylko skończy się umowa wracam z powrotem do neostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej omijajcie z daleka tą firmę, a tak naprawdę to powiny zainteresować się nią organy do zwalczania dziwnych praktyk, mam nadzieję że tak się stanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyląda sytuacja z firmą nowanet na dzień dzisiejszy? Tak naprawdę w miejscu zamieszkania mam tylko orange na kablu z prędkościami starej neostrady, czyli max 10mb, a realnie to czasami poniżej 1mb. Zastanawiam się nad ofertą firmy Nowanet, ale czytając opinie trochę mi zainteresowanie przechodzi. POdpowie ktoś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...