Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

materace

Utworzony przez wojtek, 14 maja 2016 r. o 19:26
Jaki materac zakupic dla osoby oblozniej  chorej  ,twardy czy tez miekki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, osoba chora potrzebuje dobrej jakości materaca. Proponuję materac hybrydowy, gwarantuje on 7-strefowe, punktowe podparcie ciała i wspomaganie szybkiej regeneracji kręgosłupa. Zróżnicowana twardość w strefach biodrowej i barkowej daje gwarancję pełnego odprężenia. Zapraszam na stronę internetową >> dodawanie linków zablokowanesembella.pl/produkty/materace/hybrydowe/ Pozdrawiam, Online Ekspert marki Sembella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam podobny dylemat ale z doborem materaca dla alergika bo nie wiem jaki zakupic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry, najlepszym materacem dla osoby z alergią będzie materac piankowy firmy sembella. ma on właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. na naszej stronie internetowej ***sklep.sembella.pl/ znajduje się konfigurator, który pomoże dobrać materac, aktualnie obowiązuje promocja - darmowa dostawa. w razie pytań służę pomocą, online ekspert marki sembella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla osoby z alergią tzreba kupić odpowiedni materac, aby nic go nie uczulało. kiedy kupowałam materac dla swojego taty to korzystałam z porad na stronie: ******materaceblog.pl/porady/urzadzamy-sypialnie-alergika.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrym rozwiązaniem przy zakupie materaca jest zwrócenie sie o pomoc w doborze bezpośrednio do prodycenta. Nam kiedyś koleżanka poleciła Meble Hot i okazało się to strzałem w 10-tę, naprawdę wspaniale podchodzą do sprawy dopasowania odpowiedniego. Niedawno brat też kupował u nich i również chwali ich sobie, a w dodatku płaci sie jednak taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...