Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam adwokata, prawo rodzinne, Lublin!

Utworzony przez marcinpiec, 15 marca 2018 r. o 10:26
Ja z moich osobistych doświadczeń polecam adwokata Marcina Gałązkę. Doświadczony, obeznany w tematach rodzinnych i rozwodowych. Pomocny dla klienta i dobrze się z nim współpracuje, potrafi wysłuchać ,a potem przygotować dobrą argumentację i pisma i przedstawić odpowiednie dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusia się znalazła pazerna na alimenciki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze polecam adwokata Mariusza Janigę, sprawa była bardzo trudna, myślałem, że już nic nie da się zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w moich sprawach rodzinnych i nie tylko, bardzo pomogła mi adwokat Karolina Kamińska, kancelaria na ul. Jasnej. Wszystko mi wytłumaczyła "ludzkim" językiem, wysłuchała, na sprawy przychodziła przygotowana, wszystkie pisma na czas i bez proszenia. Jest miłą i empatyczną osobą, więc nerwów i stresu nie było. Z tego co widziałem to ma dużo spraw, a ludzie zadowoleni, tak jak ja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria   ***s://***legalsalutaris.pl/   - w moim przypadku udało się faktycznie przeprowadzić dla mnie sprawę o rozwód I uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie, tak więc wydaje mi się, że to kancelaria, z której usług będzie warto skorzystać. Świetny kontakt z prawnikami, którzy są dostępni przez cały tydzień i służą poradami jeśli będzie taka potrzeba.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie alimenty podwyższyła pani Magdalena Morawska jeszcze wtedy jako aplikantka w 2017 r. za darmo, teraz już ma własną kancelarię i sporo moich znajomych korzysta z jej usług - sprawy rozwodowe jak i karne, kancelaria na Orlej - ***s://prawniklublin.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam mecenas Ewę Nowacką. Bardzo mi pomogła, wykazała się nie lada cierpliwością. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o prawo rodzinne to kancelaria ***s://***vindigo.com.pl/oferta , bo mają na koncie wygrane związane z zaprzeczeniem ojcostwa. To jeden z najbardziej skomplikowanych tematów, praktycznie tabu w niektórych sądach rodzinnych. Według niektórych danych ponad 30% ojców wychowuje cudze dzieci, a podejrzewam, że skala jeszcze wyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz jakieś kwestie rozwodowe, to dobrze jest poszukać prawnika, który w tym się specjalizuje. Może zwróć uwagę na p. Anetę Lipską? Na jej stronce ***s://adwokatlublin.info.pl/ jest sporo informacji o tym, w czym specjalizuje się w ogóle ta kancelaria. Piszą, że właśnie rozwody i podziały majątków to przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...