Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porady dobrego dietetyka w Lublinie

Utworzony przez Grażynka, 6 maja 2013 r. o 12:49
Pani Justyna, to wg mnie osoba bardzo empatyczna. Młoda, ale wie co robi i można jej zaufać. Mi bardzo pomogła. Motywuje do działania i daje kopa do dalszej pracy nad sobą. Jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodz pomaluj moj swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze moge sie zgodzic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze moge sie zgodzic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze moge sie zgodzic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze moge sie zgodzic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze moge sie zgodzic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu coś jest ***s://dobretabletki.pl/gm-forte/ i niewiem tylko czy warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam i chciałbym powiedzieć że dieta jest dla każdego tylko trzeba trochę samozaparcia i wytrzymałości w dąrzeniu do celu ale jak by ktoś szukał porad specjalistów to polecam stronę ***s://ranking.abczdrowie.pl/ tam jest dużo specjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj znajdziesz dobrego dietetyka ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk najlepsza dieta jest oparta o prawidłowe nawyki żywieniowe i taki specjalista na pewno pomoże ci wybrać coś specjalnie dla ciebie. jeśli zaczniesz się według nich odżywiać i nie powrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nie będziesz maiła problemów z nadwagą. taki sposób odżywiania nie wymaga wielu wyrzeczeń. pamiętaj też o regularnej aktywności fizycznej. wykonuj zarówno ćwiczenia tlenowe na całe ciało np. pływanie, jazda na rowerze czy jogging, jaki i ćwiczenia siłowe na określone partie ciała, np. brzuszki, przysiady, damskie pompki. inne ćwiczenia znajdziesz na naszej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj znajdziesz dobrego dietetyka ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk najlepsza dieta jest oparta o prawidłowe nawyki żywieniowe i taki specjalista na pewno pomoże ci wybrać coś specjalnie dla ciebie. jeśli zaczniesz się według nich odżywiać i nie powrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nie będziesz maiła problemów z nadwagą. taki sposób odżywiania nie wymaga wielu wyrzeczeń. pamiętaj też o regularnej aktywności fizycznej. wykonuj zarówno ćwiczenia tlenowe na całe ciało np. pływanie, jazda na rowerze czy jogging, jaki i ćwiczenia siłowe na określone partie ciała, np. brzuszki, przysiady, damskie pompki. inne ćwiczenia znajdziesz na naszej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Marty Kusiak z Naturhouse przy Krasińskiego 3. Łatwa w przygotowaniu, fajna dieta, nie chodziłam głodna. Produkty ogólnie dostępne, nie musiałam szukać jakiś skomplikowanych rzeczy. Pani Marta również bardzo sympatyczna i zawsze z uśmiechem wita mnie na wizycie. Rzeczowe porady, konkrety i cotygodniowe wizyty działały na mnie bardzo motywująco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z dieietyka przy ul Wieniawskiej 8 naprzeciwko biedronkii mgr Klaudia Buława. Schudłam ok 20 kg, czuje sie dobrze bo sie w koncu nauczylam jesc zdrowo i regularnie. przepisy latwe zdrowe i przede wszystkim nie jest to dieta cud, tylko nauka zdrowego jedzenia.. warto sie przejsc nawet na takja wizyte za darmo. waga mi nie wraca, a nie chodze tam od 2 miesiecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoją przygodę zaczęłam w Naturhouse z Panią Aleksandrą Girek. Jem naprawdę dużo, nie chodzę głodna, nie stoje przy garach. Poprostu zmieniam nawyki co mi bardzo odpowiada. Dlatego z czystym sumieniem polecem bo kg same lecą w dół :) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odwiedziłam 4 gabinety zanim wybrałam i zawsze w diecie było coś co mnie niepokoiło, smalec gęsi, drożdżówki, masło orzechowe, batony z ziaren klejone karmelem a wizyty sprowadzały się jedynie do wykupu diety i pakietu. Zamiast chudnąć, tyłam. W końcu poszłam do Luxmedu na Zwycięskiej, 4 miesiące i mogłam pokazać się na plaży jak człowiek. Spotkania były krótkie, merytoryczne, diety za każdym razem inne. Chodziłam do dr Ćmielewskiego. Pierwszy raz lekarz poświęcił mi tyle uwagi, przesympatyczny. Jesli miałabym polecić dietetyka to żaden prywatny gabinet! Zdecydowanie polecam szukać specjalisty w większej placówce medycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...