Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przelew do Polski z UK prezent

Utworzony przez kajek, 7 października 2014 r. o 14:34
Czy ktoś z Was przelewał ostatnio pieniądze do Polski ? Niestety ale nie będę mogła być na ślubie kuzynki ponieważ nie dostałam urlopu w pracy ale bardzo chciałabym jej przynajmniej przelać pieniążki na prezent skoro nie będzie mogło mnie być w tak ważnym dniu. Może ktoś mógłby mi polecić dobrą i sprawdzoną firmę? Koleżanka wprawdzie poleciła mi jedną jednak jest droga i raczej się na nią nie zdecyduję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A próbowałeś Easysend? Ja obecnie jestem w UK i tylko w ten sposób przesyłam pieniądzę właśnie przez Easysend. Przykładowo chcesz wysłać 2 tys. płacisz za przelew 19 zł ale przy wiekszych sumach jest taniej. Przelew dochodzi jednego dnia roboczego co według mnie jest również plusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przelew dochodzi w ciągu jednego dnia roboczego co według mnie jest również plusem. Musiałem poprawić bo to dość istotna informacja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam sam muszę zrobić taki przelew międzynarodowy - z tego co tutaj czytam polecacie Easysend to chyba spróbuję przelać tym sposobem. Jak coś później dam znac jak mi poszło. Te pieniążki co teraz będę przelewał to mała suma ale jak wszystko pójdzie okej to następnym razem mam większe zamówienie na większą sumę . Przyda się taka dobra i sprawdzona opcja na przelewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzona przezemnie jest firma Transfer24. Przelew robisz za pomocą karty visa jest to mega łatwe jak byś kupował bilet lotniczy kartą, za przelew płacę niewiele w większości jest to 69p nigdzie niżej nie miałem przy przelewie 50 gbp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat siostra korzysta z Western Union, hajs trafia błyskawicznie, nawet niegdyś w Tajlandii korzystała z ich usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki przelew jest tani widziałem na stronach internetowych w kantorach można zrobić za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem pewny czy wymiana w kantorze jest najlepszym pomyslem, mozna uzyc firm specjalistycznych do tego, ktore oferuja duzo wieksze bezpieczenstwo pieniedzy. Ja zazwyczaj wysylam z UroFX. Maja dobry kurs, i szybko zalatwiaja sprawe. wysyalalem juz z holandii i uk, zadnych problemow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transfer24 pobiera 59p opłaty za przelew, kasa w ten sam dzień na koncie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...