Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidna drukarnia internetowa?

Utworzony przez ulala, 10 lipca 2013 r. o 18:06
Ktora byscie polecili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam zajrzec na ta strone http://print24.com/pl/ jest to moim zdaniem jedna z najlepszych ofert na rynku drukowalam tam wizytowki i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam www.qprint24.pl szybko, tanio, profesjonalnie. od jakiegoś czasu tam drukuję i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wszystkim zainteresowanym drukiem drukarnię internetową print24. Doskonała jakość druku, możliwość samodzielnego zaprojektowania np. wizytówki, ulotki. Terminowość, a także niskie ceny usług stawiają ją na czele najlepszych firm poligraficznych. Zachęcam do korzystania z usług tej drukarni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym polecił piga.pl ogólnie dają rade tanio szybko i na temat ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Print24 to rzeczywiście dobra drukarnia internetowa. Wszystko  bez wychodzenia z domu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ze swojej strony mogę z całego serca polecić Banerbaner - www.banerbaner.pl   tanie drukowanie i szybka obsługa przy większych zamówieniach zawsze dostaję rabaty   pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście bym poleciła drukarnię Strefa Xero, korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu - tanie ksero warszawa    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drukarnie to zawsze temat na czasie :) i kto by pomyślał, że w dobie komputerów tyle osob jeszcze drukuje rożne rzeczy :) od siebie polecę tanidrukonline.pl, zajrzyj i przejrzyj czy odpowiadają ci cenowo, wg ceny są atrakcyjne, no ale kazdy ma prawo do własnego zdania :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie druk musi być dobrej jakości i na dobrym papierze.Niestety  niektóre drukarnie oferuja niższe ceny, ale czy faktycznie jakość jest zadawalająca?Trzeba na to zwracać uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są drukarnie internetowe i drukarnie internetowe. Wiadomo – jak ze wszystkim. Wiem jedno – na tym nie warto oszczędzać i trzeba zrobić naprawdę dobry reaserch. Ja ponad półtora roku temu zmieniłem drukarnię (prowadzę restaurację, więc co miesiąc drukujemy duże ilości ulotek, od czasu do czasu menu, zdarza nam się zamówić jakiś plakat). Zmieniłem, bo drukarnia raz zawaliła i nie wydrukowała mi ulotek na czas. Niby nic, bo przeżyliśmy, ale zmieniłem. Teraz współpracuję z Flyeralarm. Jak dotąd wszystko przebiega bez zarzutu. Raz się nawet zdarzyło, że drukowali mi coś z dnia na dzień i wyszło równie dobrze, jak zamówienia realizowane w normalnym trybie. Wracając do tematu drukarni – warto próbować i szukać. Wiadomo – nie od razu Rzym zbudowano.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam drukarnię internetową openprint.pl - mają darmową przesyłkę, szybko realizują zlecenia - zazwyczaj nawet szybciej niż wstępnie deklarują ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zależy Wam na czasie i pieniądzach to zdecydowanie www.turon.eu Ulotki i plakaty drukują w ciągu jednego dnia i wysyłają kurierem (w cenie) tak że paczka jest następnego dnia u Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!!! Drukarnia edruk24.com to oszuści. W tamtym roku LATEM opłaciłem wizytówki do tej pory nie mam żadnego kontaktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Polecam przetestować drukarnię parkdruku.pl - ceny niższe niż w drukarniach o których jest mowa w tym wątku - przede wszystkim dlatego że są prawdziwą drukarnią a nie wirtualną. Poza tym wysoka jakość oraz krótkie terminy. Dla zleceń niestandardowych (większe nakłądy, gazetki itp) ceny mają bezkonkurencyjne. pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam polecam www.artidruk.pl Drukarnia internetowa, która jest poparta bardzo długą działalnościa agencji reklamowej. Mają bardzo duże zaplecze maszyn a dodatkowo można robić zamówienia z pomocą konsultanta a nie tylko online. To dobra opcja dla nowych, którzy boją się takich zamówień. Sprawdźcie ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również korzystam z usług drukarni OpenPrint.pl tak samo jak jeden z poprzedników i mogę się w 100% podpisać pod tym, że jest to obecnie najlepsza chyba drukarnia internetowa. Pracuję w niewielkiej firmie gdzie reklama w formie papierowej jest chyba najskuteczniejsza (ulotki i foldery). Wypróbowałem usługi wielu drukarni internetowych i nie byłem szczerze mówiąc zbyt zadowolony. Jeśli był wysokiej jakości druk to również wysokie ceny a w tych tańszych niestety jakość wydruku mi nie odpowiadała. Dopiero w OpenPrint zobaczyłem, że faktycznie te dwie rzeczy można połączyć :) Nie wiem jak im się to obecnie opłaca ale można tam zamówić przeróżne rzeczy w naprawdę niskich cenach. Warto polować na promocje. Sam ostatnio zakupiłem tam 500 sztuk wizytówek za niecałe 40 zł. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również byłam bardzo zadowolona z usług drukarni OpenPrint - wcześniej zresztą ktoś o niej wspomniał. Swego czasu zamówiłam tam bardzo wiele materiałów reklamowych do swojej firmy ale wszystkie zlecenia zostały zrealizowane terminowo i z wysoką dbałością o jakość papieru jak i wydruku  (no może raz zdarzyło się  niewielkie opóźnienie ale zostałam o nim szybko poinformowana ...). Myślę, że powinien się nią zainteresować praktycznie każdy komu zależy na ograniczeniu kosztów w swojej firmie. Jest taniej niż w drukarniach stacjonarnych. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam Dimlab z 3miasta, fajne maja typy nadrukow itp. Polecam zagladnac :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam Dimlab z 3miasta, fajne maja typy nadrukow itp. Polecam zagladnac :))
a zamawiales tam jak? przez interenet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...