Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidna drukarnia internetowa?

Utworzony przez ulala, 10 lipca 2013 r. o 18:06
2 razy korzystałem z beprint.pl i nie narzekam. Wszystko w porządku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamawianie przez internet druków na pewno jest wygodne. Jak dla mnie drukarnie internetowa musza być bardziej elastyczne i ekonomiczniejsze od stacjonarnych. Nie wspominając o jakości druku czy szybkiej realizacji zleceń. Na razie nie zawiodłem się na http://www.drukomat.pl/ zwłaszcza dla jednego ekspresowego druku ulotek Drukomat zdążył na czas.
Ostatnio edytowany 3 marca 2015 r. o 12:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam selprom.pl. Korzystam, z jakości wydruków jestem zadowolony, drukują szybko i oferują darmową przesyłkę kurierem. Szeroka oferta i fajne ceny przekonały mnie od początku i nie żałuję decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z usług druku Lapisartu, maja bogata oferte, super jakość i cenowo tez ok :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze drukowałem wizytówki w drukarnii stacjonarnej w moim mieście, ale ostatnio brałem udział w konkursie na FB Viperprint i to co dostałem w próbkach to raj w porównaniu z tym co mi drukowała moja stara drukarnia. Rozdaje teraz te stare wizytówki jak szalony żeby zrobić sobie nowe w Viperprincie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://lapisart.pl/ - najlepsza księgarnia z jakiej do tej pory korzystałam. Konkurencyjna jakość wydruku i ceny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, w której pracuje, zamawia wszelkie materiały drukowane z drukarni internetowej Labcreation. Przede wszystkim liczy się tutaj szybkość realizacji, bo nieraz potrzeba nam coś na wczoraj, ale przyznam, że ceny mają bardzo konkurencyjne. A jakość wydruku wcale na tym nie cierpi :) Wszystko OK, mogę śmiało polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazlem fajną strone na której masz wszytkie najlepsze drukarnie z Polski. Klikasz tylko w kategorie ktorej szukasz lub wysylasz zapytanie ofertowe z konkretnym opisem zamowienia;) Trwa to bardzo krotko, a wydruki sa na naprawde najwyzszym poziomie;)http://poligrafiko.pl Tu masz ich stronke;)   Wczoraj kurier przywiozl plakaty od nich, sa swietne ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zamawiałem wydruk listowników z drukarni Typo Offset – drukarniaaa.pl i powiem, że mają atrakcyjne stawki. Jak sobie zestawiłem tę samą usługę u nich i w innych firmach, to wyszło nawet te 15 – 20 procent taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o drukarnie internetowe – warto wybrać sprawdzone podmioty, od lat funkcjonujące na rynku. Jest to nie tylko gwarancja jakości, ale też rzetelności, co jest szczególnie istotne w przypadku zamówień o krótkim terminie wykonania. Taką firmą jest największa w Polsce drukarnia internetowa Chroma: www.chroma.pl. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście korzystam z http://www.klikdruk.pl/36-notesy. Drukują plakaty, ulotki, ulotki składane, teczki, notesy, papiery firmowe, wizytówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecić mogę LEVEL 5. Dobre ceny, sprzedaż wysyłkowa. www.level5.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo fajna multi drukarnia na stronie waikiki.pl. Robią wszystko i to niezależnie od nakładu, nawet z małymi projektami można spokojnie do nich uderzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio korzystałem z drukarni online http://www.grafcraft.pl wspaniały kontakt, profesjonalna pomoc na etapie przygotowywania projektu. Prowadzą również studio graficzne, w którym przygotowują projekty graficzne. Możesz drukować wygodnie i tanio nie wychodząc z domu lub biura. Ekspresowa realizacja i bardzo dobra jakość wydruku, atrakcyjne ceny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obczajcie drukarnię w Studio Siedem niezłe tam mają zajawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o dobra i tania drukarnię to ja polecam Web-to-print. Sa solidni, terminowi. My własnie szykujemy zamówienie na druki firmowe, wizytówki i kalendarze. Mam nadzieję, że współpraca dalej będzie przebiegać bezkonfliktowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z Media Drukarni z Będzina - mają jedne z lepszych cen, darmową wysyłkę kurier a w przypadku ulotek dosyć szybki czas realizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc ja wpisuje w przeglądarkę po prostu tania drukarnia internetowa i sprawdzam co mi wychodzi w wynikach ;) W tamtym miesiącu zacząłem współpracę z drukarnia DPI, drukuje u nich ulotki i plakaty potrzebne do mojej pracy i powiem szczerze, że dobrze to wygląda. Papier jest dobry, druk też i czas oczekiwania krótki ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi mały nakład i o szybką realizacje zlecenia polecam drukarnia online warszawa zamówienia składa się telefonicznie lub przez internet z do stawą do klienta. Wydruki są bardzo dobrej jakości. Realizują nietypowe zlecenia. prowadzą studio graficzne mogą przygotwać projekt graficzny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z usług tej firmy - neo-net.com.pl i wszystko wyszło bardzo ładnie. Odzwierciedlone kolory, szybka realizacja usługi. Zatem mogę polecić spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...