Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidna drukarnia internetowa?

Utworzony przez ulala, 10 lipca 2013 r. o 18:06
Ja współpracuję od dość dawna z B3 Project. Polecam, bo nie dość, że jakość druku bez zarzutu, to i współpraca przemiła, na poziomie komunikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamawialam ulotki skladane w drukarni: http://www.fanatycydruku.pl i przyznam, ze ich oferta byla naprawde miazdzaca! Wiadomo, ze takie ulotki sa drozsze niz ciete, ale skladane ulotki wg mnie wygladaja bardziej profesjonalnie oraz mozna wiecej tresci na nich przekazac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio drukowałem w drukarni Openprint. Jest to internetowa drukarnia ale jak porównacie sobie ceny to zobaczycie,że jest taniej niż w tych stacjonarnych. Wprawdzie na początku nie byłem przekonany do zamawiania takich rzeczy przez internet ale potem przekonała mnie o wiele niższa cena.... Jestem zadowolony z jakości wydruku. Tak samo z papieru.   Zależało mi na szybszej dostawie.Można było tam bez problemu wykupić sobie opcję na szybsze,ekspresowe zamówienie na następny dzizeń.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy im na druku wielkoformatowym. Polecacie kogoś na wydrukowanie plakatów? Przeczytałem sporo dobrego na temat Drukarni DPI, macie jakieś doświadczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pomorskim rynku branży poligraficznej najlepszą ofertę znajdziesz na stronie pod adresem b3project.com. To profesjonalna firma, której usługa obejmuje nie tylko kompleksową obsługę poligraficzną ale nawet projektowanie stron internetowych. Zdecydowanie polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto postawić na dobrą i sprawdzoną firmę. Mnie polecona została internetowa drukarnia http://www.fanatycydruku.pl/. Akurat potrzebowałem zamówić większą ilość takich produktów jak papier firmowy, ulotki, kalendarze ścienne i wizytówki. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawiczne, a ja zostałem stałym klientem wspomnianej firmy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z Bernardinum i zawsze jestem zadowolony, mają dobra jakość druku http://www.drukarnia.bernardinum.com.pl/pl/druk-cyfrowySporo u nich drukuję firmowych rzeczy, ostatnio foldery, wyszły fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wizytówki, kalendarze i inne materiły reklamowe, a także cyfrowy druk książek, to mogę polecić drukarnię polishdruk.pl/ wielokrotnie korzystałem z ich usługi i jakość wydruku oraz papieru jest o wiele lepsza niż innych konkurencyjnych drukarni. Ponadto mają bardzo krótki czas oczekiwania (do 3 dni), ale można ten okres skrócić nawet do jednego dnia wybierając opcję "express". Bez problemu można korzystać z gotowych wzorów lub wysłać plik z samodizelnym projektem.                                                                                        
Ostatnio edytowany 16 maja 2016 r. o 09:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś czasu korzystam z usług drukarni ***printum.pl. bardzo dobra jakość druku i koloru. mają szeroką ofertę, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny klient wybierze coś dla siebie :) myślę, że lepiej zapłacić kilka złotych więcej i cieszyć się z dobrze wykonanej usługi niż później być niezadowolonym. cena jest adekwatna do profesjonalnej usługi.
Ostatnio edytowany 26 maja 2016 r. o 15:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
トラック1~8は吉祥寺のライブハウス『のろ』でのライブ。 いや、もう、ホント、慙愧に耐えないとは、まさにこのこと・・・。 MB 714 多分これは川奈で遊ぶ一生一度のゴルフだから、悔いの無いように今出来る万全の調子に仕上げる。 [/softtennis/ranking_out.html にほんブログ村 テニスブログ ソフトテニスへ。 Pingピン G25 アイアン いつもの場所で待っていたが、今日はまったく来ず。 現在、市場でオンラインのMicrosoftの70-688日本語サンプルトレーニング資料はたくさんありますが、JPexamのMicrosoftの70-688日本語サンプルトレーニング資料は絶対に最も良い資料です。 ミズノ MP-5 ドアミラーから出ているカプラーも同じ形状ですので間違えてそちらに繋がない様にしましょう。 そ れ ら の 暗 号 化 方 式 を 含 む 近 く の 無 線 ネ ッ ト ワ ー ク に 関 す る 情 報 を 収 集 す る 必 要 が あ り ます。 mp59アイアン詳細 USB-DACから再生を行っている際の「Kinsky」の画面。 ちょっと物足りない感はあったのでこのデータを信じていいなら…7Sの硬さ、試してみたい~!!!10gの差でどのくらい変わるのか試してみたい~。 テーラーメイドバーナー2.0 アイアン サンドボックスソリューションへの信頼レベルを設定します。 この大手コンビニではポイントカードのデータからニーズを分析する。 ミズノ MP-5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim numerem jedne jest drukarnia Verso - versoprint.pl. Jak tylko mam potrzebę to korzystam z jej usług, bo są nie tylko profesjonalne ale również kompleksowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrz sobie na ***fatprint.pl, fajna oferta, ceny też dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miał jakąś konkretną polecać to na ten moment dość często robię zamówienia przez stronę drukarnia-prudnik.pl i jest w porządku. Ceny nie są wygórowane, druk solidny na europejskiej jakości materiale, a nie jakiejś chińszczyźnie robionej z gorszej jakości papieru. To co mnie tutaj też uderzyło ale tak pozytywnie, że sprawdzili plik przed wydrukiem, czy tam na pewno wszystko poprawnie się zapisało i trochę skorygowali. Podejście bardzo rzetelne i uczciwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak szukasz sprawdzonej drukarni internetowej to ja z pełną świadomością polecam ci ofertę, którą znajdziesz na stronie pod adresem ***printhub.pl. z firmą designer współpracuję już od kilku lat i zlecam jej do wykonania nawet niestandardowe wydruki. jakość usług jest na wymaganym poziomie, obsługa fachowa a terminy zawsze dotrzymane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wizytówkę zrobioną masz? Jak nie to zrób nawet w 5 minut na 4create.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ***diamond-druk.pl/ nie tylko kupisz tanio wszelkie produkty reklamowe, ale również zaprojektujesz je w kreatorze lub zlecisz ich wykonanie w ich studio graficznym. polecam wszystkim - również tym wybrednym bo jakość naprawdę wysoka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko i wyłącznie ta drukarnia spełnia moje oczekiwania:  polishdruk.pl cenię sobie jakość wykonanych projektów, dokładność oraz obsługę zamówienia (w sensie kontaktu z firmą) no i przede wszystkim cenę i muszę powiedzieć że nigdzie indziej, a robiłem projekty w czterech mocno polecanych firmach, nie byłem tak zadowolony z efektu końcowego i wykonania oraz terminu (co jest równie ważne) mogę z czystym sercem polecić bo wiem że się nie zawiedziesz                                                            
Ostatnio edytowany 22 sierpnia 2016 r. o 22:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystałam z ******drukarniabielsko.pl i nie mam żadnych zarzutów co do współpracy z nimi, ulotki przyszły na czas, jakość zadowalająca, dobry kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję w stowarzyszeniu zajmującym się tematem osób niedowidzących i potrzebowałam specjalnych wizytówek z pismem Braille'a. Coś takiego mi wydrukowała firma Aganet. Polecam. Terminowi, rzetelni, a same wizytówki wyglądają świetnie. Pismo jest dobrze wyczuwalne pod palcami, jeszcze nikt nie miał problemów z odczytaniem. Trochę o technikach jakie stosują jest na ich stronie aganet.eu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam drukarnie internetową ***abcgraf.com.pl mają bardzo duży wybór materiałów reklamowych za naprawde fajną cene, druk dobrej jakośći, zamówienie w ciągu kilku dni dostarcza kurier;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...