Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła Tańca Jacek Jelinek - polecam gorąco

Utworzony przez Miłośnik tańca, 4 lutego 2010 r. o 15:23
Jeśli ktoś szuka dobrej szkoły tańca w Lublinie z czystym sumieniem polecam - Szkoła Tańca Jacek Jelinek - naprawdę chcą nauczyć, dla każdego jest czas, żeby pokazać i pomóc, az się chce chodzić, bo człowiek widzi efekty. Mają nawet kursy dla niewidomych z tego co wiem. Oferta jest tutaj: szkoła tańca Jacek Jelinek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie odradzam, byłam tam na sali zimno, drogo i kiepsko prowadzone zajęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez żartów ja też byłem - bardzo fajnie było, a że na sali nie ma upału to całe szczęście, bo jak się czlowiek rusza to ciepłej sali można zgona zaliczyć, ludzie spoko i instruktor też bardzo dobry, ja się nauczyłem tańczyć, przynajmniej teraz na imprezie nie wstydzę się lasek wyrywać na taniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...