Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdolność kredytowa

Utworzony przez morianka9, 10 stycznia 2014 r. o 08:57
Czy wiecie może w jaki sposób ją podwyższyć? Razem z mężem planujemy zakupić mieszkanie na kredyt nie wiemy jednak czy będzie nas stać. Tu wyliczyłam sobie, że niestety nie posiadamy takiej zdolności kredytowej... Jakie są sposoby na to aby ją podwyższyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyższyć zarobki , zmniejszyć wydatki i będzie ok . A tak na poważnie to sam ciekaw jestem czy sa takie mozliwości. Czasami spełnić wymagania banku żeby udzielił nawet zwykłej pożyczki gotówkowej ,to tragedia . I chyba na razie nie zanosi sie ,żeby były jakieś zmiany na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zdolności kredytowej z dnia na dzięń nie da się podwyższyć :(  sama jak starałam sie o kredyt to Pani wyższych zarobków  nie mogła mi wpisać na wniosejk tylko to co na konto ale wpisała mi dużo niższą kwotę którą wydaje na życie i kredyt dostałam. W sumie to zależy od banku jendi patrzą na wpływy na konto jedni patrzą na to co masz na umowie, ciężko wyczuć...   ______________________________________ Duży wybór szablonów do tworzenia stron internetowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolność kredytowa zależy od kilku czynników. Od rodzaju zatrudnienia: czy jest to umowa cywilno-prawna, etat a może własna działalność gospodaracza. Ile masz miesięcznie przychodów itd. Generalnie warto wejść sobie na ten kalkulator zdolności kredytowej - dzięki niemu możemy uzyskać obraz tego - w jakim stopniu możemy się zadłużyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz można spróbować wziąć mieszkanie w ramach programu MDM. Doliczona dopłata zwiększa wkład własny, a więc i pośrednio zdolność kredytową (większy wkład własny obniża kwotę do spłaty). Do programu dołaczają kolejne banki http://program-mdm.info/kolejne-banki-programie-mdm można więc spróbować postarać się o dofinansowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okradł i pobił starszą panią : http://a.martino.pl/jpg :  <-- gdybyście widzieli tego złodzeja proszę to gdzieś zgłosić .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze sprawdzam moją zdolność kredytową na specjalnych kalkulatorach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze aby takie kalkulatory coś pomogły w wyliczeniu ,trzeba niestety udać się do banku żeby wyliczyć. A co do zdolności to głownie dochody trzeba podnosić .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę jestem w temacie, a więc do rzeczy. Żeby podwyższyć zdolność kredytową trzeba:   1) pozbyć się wszelkich kredytów gotówkowych zaciągniętych w bankach - spłacane zadłużenie bardzo obniża zdolność bo zmniejsza  miesięczną kwotę którą kredytobiorca ma do dyspozycji.   2) zlikwidować limit debetowy na rachunku ROR - bank traktuje do jakby był stale wykorzystywany, więc także pomniejsza on kwotę wolną którą potencjalnie można przeznaczyć na ratę kredytów   3) spłacić i zamknąć wszystkie karty kredytowe - one pomniejszają zdolność kredytową podobnie jak limity debetowe - w internecie można teraz płacić niektórymi kartami debetowymi   Jest oczywiście jeszcze więcej sposobów - inne sztuczki na zwiększenie zdolności kredytowej opisuje portal hipoteczny Kred.pl.   Ponadto teraz powinno być łatwiej uzyskać wystarczającą zdolność kredytową po od początku 2014 roku banki stosują łagodniejsze zasady jej obliczania (liczą tak jakby kredyt miał być spłacony w ciągu 30 lat - wcześniej był to okres 25 lat).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim w banku skupiają się na miesięcznych zarobkach. Później dochodzą tego typu rzeczy jak wcześniejsze pożyczki debety i te różne sprawy. Wystarczy pójść do odpowiedniego banku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co sobie utrudniać? Macie netowych doradców, składacie wniosek np. na gtf.pl. Oni wam sprawdzą gdzie są szanse na kredyt, a gdzie nie. Po co biegać po bankach? Wiadomo, że doradca dobierze takie oferty przy których jest szansa na zdolność - oni też chcą na temacie zarobić...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Wnioski się składa przez doradców. Wtedy masz je analizowane i faktycznie wniosek trafia tam gdzie masz zdolność. Wszystko zależy od waszych możliwości. Równie dobrze zdolność może być żadna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poczytania - http://www.zdolnosc-kredytowa.pl/ Zdolność można poprawić poprzez spłacanie rat, nawet małych, oczywiście terminowe. Bardzo ważne wysokie wynagrodzenie i długa umowa o pracę i na tej podstawie już środki są przyznawane. A o zdolność warto zadbać już na studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...