Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Embraer lata nad Lublinem i okolicami. Czytelnicy: W jakim celu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2019 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Ale sensacja samolot lata i zastanawiają się po co.Lotnisko stoi puste to sobie chłopaki z Warszawy cwiczą starty i lądowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak rozpylał chemtrailsy nad Gurkami Czechowskimi Wietrznie Zielonymi. Żuk maczał pewnie w tym palce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gówno was to obchodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniwczyszcza powietrze a my to wdychamy, a później biadolenie że smog itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won do lekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polata, polata i poleci. No ale super znafcy już sraj..a żarem. Co za pojeb...na nacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko ruszyć intelektem , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paczał na mieszkańcuf Tarasowej czy majom dzie postawioc swoje passaty we tedejiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był oprysk przeciwko żukom pustoszącym kozi gród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy macie w lubline lotnisko. Ja myślałem że my tylko w Warszawie mamy lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samolot lata. Jakby pływał to rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak to Wy macie w stolicy internet? Czy nadal z kafejki korzystacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano na pewnej profesjonalnej stronie lotniczej przybokszji informacji o planowanych lotach embrayera smiano się, że jak zwykle w mediach i na ulicach na pewno będzie sensacja. Sprawdziło się e stu procentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawiak. W Lublinie nie mamy lotniska, ale w Świdniku tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z mieszkańców Lublina wpuszcza wodę w kibelku co 15 min. czytelnicy pytają dlaczego? Otóż ów mieszkaniec ma rozwolnienie czyli potocznie mówiąc dla mniej rozgarnietych sraczke... uff czytelnicy odetchnęli z ulgą, czyli nic nadzwyczajnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gniazda szuka, lubelskie buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie jest brak lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lata aby głupi mieli zagadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opryskiwali Lublin przeciw owadom jak żuki czy muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy macie w lubline lotnisko. Ja myślałem że my tylko w Warszawie mamy lotnisko.
 Właśnie Wy w Warszawie macie lotnisko może jeszcze trawiaste  my w Lublinie mamy Port Lotniczy, to wiele tłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...