Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy posłowie proszą o ratunek dla lotniska

Utworzony przez sumienie.DW, 25 maja 2020 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Czy ktokolwiek z was skorzystał z tego lotniska? Szczerze lepszym rozwiązaniem byłoby powiązanie lotnisk mazowieckich szybką koleją. Lot za 150€ z Monachium do Lublina to jakieś kuriozum. Kogo na to stać? Desperata? Lepiejmzapakować się do własnego auta i podjechać pod sam dom. Bez kombinowania, gdzie zaparkować, czym dojadę po przyjeździe. Czy z tego lotniska w ogóle są bezpośrednie połączenia z Chełmem, czy Zamościem? Pewnie trzeba cofać się do Lublina i stamtąd kombinować czym podjechać. Nie. Auto jest znacznie praktyczniejsze. A przy dwóch osobach, to nawet nie ma co się zastanawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest za mały na samoloty. To lotnisko od początku nie miało sensu, natomiast miało służyć tylko masowaniu kompleksu niższości prowincjonalnego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy, że ta zabawka lokalnych kacyków politycznych już na długo przed koronawirusem praktycznie zwinęła skrzydła, a jedyną rzeczą, którą "rozwijała" za czasów swojej "świetności", była emigracja zarobkowa. Ale jak po-pis chce koniecznie sypać grosiwem w tę czarną studnię, to już lepiej niech to idzie z budżetu centralnego. Dewelo-sułtan wkrótce zresztą i tak straci zapał do zabawy w samolociki, kiedy pato-deweloperka pozbawiona dopływu świeżych jelonków zażyczy sobie wydatnego zwiększenia POmocy z budżetu miasta-wydmuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kilka razy skorzystałem z naszego lotniska. I z czystym sumieniem mogę je polecić innym - pełna profeska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...