Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
Jeśli jest tak dobrze, to po co Wam kasa od PiS? ;) Przecież na roboty dodatkowe/błędy projektowe kasa płynie strumieniem:
To nie kasa od PiS, tylko z Urzędu Marszałkowskiego. PiS swojej kasy nie daje. Druga sprawa - tu nie chodzi o "roboty dodatkowe". Trzecia - skoro jest rozpisane kto ile daje, to nie można dać "za kogoś". Wtedy dopiero byście wrzask podnieśli na niegospodarność władz miasta i wydawanie pienędzy niezgodnie z przeznaczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię.
Prosiłem: "Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek". Nie wskazałeś, ale dalej mnie obrażasz. Nie, żebym się tym przejmował, bo zwolennicy PiSu obrazić mnie nie mogą, ale też widać, jacy jesteście jako masa, i jaki jesteś Ty osobiście. Ale to mnie hipokrytą nazywasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...