Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2 mln miesięcznie na minusie? Czyli wygląda, że straty są mniejsze, kiedy nic nie lata, bo w okresie "świetności" tego śmiesznego aeroportu wynosiły one, o ile dobrze pamiętam, po 30 mln zł rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać, zasiać dęby i za kilkadziesiąt lat zwróci się część zainwestowanej kasy. A wszystkich pomysłodawców tego lotniska za kratki za malwersacje finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2 mln miesięcznie na minusie? Czyli wygląda, że straty są mniejsze, kiedy nic nie lata, bo w okresie "świetności" tego śmiesznego aeroportu wynosiły one, o ile dobrze pamiętam, po 30 mln zł rocznie.
 Przecież to są tylko luźne szacunki portalu branżowego i to w dodatku oparte na wynikach finansowych z 2018. Raczej nie mają za dużo wspólnego z aktualną sytuacją. Tak na logikę to raczej niemożliwe, żeby strata spółki była mniejsza przy braku jakichkolwiek dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA kaucja Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara.... coś się wyjaśniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowana większość małych regionalnych europejskich lotnisk jest deficytowa i trzeba do nich dopłacać. Co więcej, ponad połowa lotnisk w Europie notuje straty. Sorry taki mamy klimat. Tak czysto informacyjnie dla zajadłych krytyków tej inwestycji: z lubelskiego lotniska przez 7 lat skorzystało 2,2 mln ludzi, z czego około 30% to pasażerowie mieszkający na stałe poza regionem i turyści, a każdy z nich wydaje u nas średnio 150 euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy minusujących trolli - prawda boli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... minus 20 głosów w niecałą minutę? lubelski oddział СОК з БУРАКА na froncie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy minusujących trolli - prawda boli ?
 Śmieszny człowieczku napisałeś połowę ze wszystkich zamieszczonych tutaj komentarzy(4na8) i masz czelność nazywać kogolowiek trollem? Sam jesteś etatowym trollem i wszyscy już to wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
  Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
To mało, że walisz w opozycję. Ty jawnie wspierasz PiS. A więc masz z nim cś wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
To mało, że walisz w opozycję. Ty jawnie wspierasz PiS. A więc masz z nim cś wspólnego.
 Bezinteresowna ideowość była i jest dla lewactwa niezrozumiała. Nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
To mało, że walisz w opozycję. Ty jawnie wspierasz PiS. A więc masz z nim cś wspólnego.
Bezinteresowna ideowość była i jest dla lewactwa niezrozumiała. Nieprawdaż?
 Prowadzisz całodobowe dyżury na forum Dziennika, monologując pod co drugim artykułem offtopicowymi wrzutkami o PO, PSL i wszystkich innych spoza PiS i masz czelność wspominać o "bezinteresownej ideowości"? Farsa, prawdziwa karykatura internetowego trolla uprawiającego niezdarną partyjną propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
To mało, że walisz w opozycję. Ty jawnie wspierasz PiS. A więc masz z nim cś wspólnego.
Bezinteresowna ideowość była i jest dla lewactwa niezrozumiała. Nieprawdaż?
Wskaż mi, proszę, gdzie napisałem coś o twojej interesowności? Skoro ideologicznie wspierasz PiS, to masz z nim coś wspólnego. Nie próbuj odwracać kota ogonem - zawsze zagonię cię w kozi róg. A co do lewactwa, to błądzisz, chłopczyku - nie jestem lewakiem. Zresztą PiS jest de facto bardzo lewicową formacją, tyle że okraszają to religią, co zresztą się nie wyklucza wbrew powszechnemu pojmowaniu lewicowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA kaucja Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara.... coś się wyjaśniło?  - drogie trolle z lubelskiej sekcji  SOKzBURAKA -czekam tylko na merytoryczne wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy premier Pawlak i kilku innych z P0/PSL zasiadało w radzie portu, to było tam eldorado?
I ty twierdzisz (w innym wątku), ze nie masz nic wspólnego z PiSem, a przy każdej sprzyjającej okazji walisz w ugrupowania opozycyjne...
Mało tego... jestem nawet tego pewien!  :)
...walisz w opozycję...
... w Polsce obecnie nie ma opozycji w klasycznym tego pojęcia rozumieniu, a  WALĘ W neoTARGOWICĘ i neomarksistów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy kolejne lewackie troll-konto: Nazwa użytkownika: RyanGlo Data rejestracji: dzisiaj o 11:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy kolejne lewackie  troll-konto: Nazwa użytkownika: RyanGlo Data rejestracji: dzisiaj o 11:31
Ty jednak jesteś pusty. Ale załóżmy, że masz trochę racji, tak na chwilę. Dlaczego lewackie konto ma być gorsze od prawackiego - twojego? tak samo działało NSDAP - "kto nie z nami, ten przeciwko nam, a my to naród". Myliło się NSDAP, mylicie się i wy, w tym ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena ropy spada poniżej 3 USD za baryłkę. NIc tylko latać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...