Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 kilogram to 56 puszek. Ile można zarobić na zbieraniu puszek w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2019 r. o 19:18 Powrót do artykułu
taki dobrobyt w kraju, a coraz więcej widzę starszych ludzi grzebiących po śmietnikach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura, ubóstwo w Polsce to kwestia marginalna. Jest tysiące innych możliwości. Radzę temu Panu zeby zamiast zbierać puszki, zrobił coś dobrego dla kraju i zaczął się rozmnażać. W tym roku Program 500+ jest już od pierwszego dziecka, wiele innych dobrych programów socjalnych wspierających macierzyństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba redaktorowi brakuje tematów na stronę. Może zainteresowałby się losem chorego człowieka na cukrzycę, a nie robi wywiad jak to się zbiera puszki po piwie. Rozmowa z biednym gościem i pytający mówi do niego, że zbieranie puszek jest fajne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to ze na jedna lawken za 100.000 trzeba zebrac ok 1,5 mln puszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to ze na jedna lawken za 100.000 trzeba zebrac ok 1,5 mln puszek.
 Mniej więcej tyle samo kosztuje nauczenie głąba pisania komentarzy na zlecenie. Do tego jak widać mało skutecznie,bo bełkot o jakichś "lawkenach" wyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania, ty się tak nie mnóż na te pińcet. Za książkę lepiej się weź, to też będzie dobre dla kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyta dziennik wschodni ile i jak dużo można zarobić na zbiorach i robi głupi rozgłos .a miliony np.15 do 20 groszy za zebrany kilogram rabarbaru .no super dużo nie? Nie idzie ciąć 100kg i zarobi 20zl minus dojazd .ja chyba pujde ciąć bo cięcie to też zajęcie i po zarobionej dniuwce szal.20zl minus dojazd.takie stawki tylko w lubelskim Polsce c a wasz pan szef rządu muwi nie ma Polski a i polski b jest jedna polska i trzyma się za rękę z Rydzykiem i 100 milionów mu daje a wy idziecie i robicie za tę 20zl bo niczym się od tego rządu PiS nieruznicie.ale dzięki nim macie sposób na życie dzieciorobstwo i w polu na czarno b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyta dziennik wschodni ile i jak dużo można zarobić na zbiorach  i robi głupi rozgłos .a miliony np.15 do 20 groszy za zebrany kilogram rabarbaru .no super dużo nie? Nie idzie ciąć 100kg i zarobi 20zl minus dojazd .ja chyba pujde ciąć bo cięcie to też zajęcie i po zarobionej dniuwce szal.20zl minus dojazd.takie stawki tylko w lubelskim Polsce c a wasz pan szef rządu muwi nie ma Polski a i polski b jest jedna polska i trzyma się za rękę z Rydzykiem i 100 milionów mu daje a wy idziecie i robicie za tę 20zl bo niczym się od tego rządu PiS nieruznicie.ale dzięki nim macie sposób na życie dzieciorobstwo i w polu na czarno b
 Ty to PUJĆ najpierw po słownik ortograficzny analfabeto a póżniej MUW na forum.A jak poczytasz słownik to twoja DNIUWKA nie będzie się RUŻNIŁA z dniówką normalnych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksander G.- vip z P0- brał 100 tysięcy miesięcznie i za "rządów" PSL-P0 był odpowiedzialny za budowę pierwszej w Polsce elektrowni atomowej... zamiast tego zbudował sobie fajną nową willę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
56=4,80zl/kg .Te same puszki w Niemczech do zwrotu w każdym sklepie; 56x0,25€=14€ t.j.ok.60pln.Jest przebitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze, ale to zawsze na plenerze (juwenalia wsie) miało się swojego człowieka, który wszystko zabierał- miał wyłączność. A ze 200 puszeczek/ wieczór/ z jednego punktu:-) ale czasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty myślisz że nie wiem jak się pisze ? Idź Liz du.. i tym w rządzie i tym PiS i opiece społecznej to dostaniesz niedługo 300zl na zakup książek,chyba że do szkoły nie idziesz od września.zabolalo cię bo jesteś badylarzem czy ciężko u nich pracujesz 2 miesiące w roku a resztę 10 miesięcy leżysz i kasę liczysz która za fri bierzesz z KRUS czy ops .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także niech dziennik nie robi afery ile się u takich na zbiorach zarabia u tych badylarzy z Chodla z wandalina ,podola ,Karczmiska i inne okolice .bo to są baory bez ilorazu inteligencji.jedzcie po rozum do Wąwolnicy może wasi ulubieńcy będą i usłyszycie od Morawa jaki dobry serek .że też tacy jak wy nie wigina i ten kaczor jak te dinozaury.jak ma być dobrze w Polsce c jak zawsze się kilka jeleni znajdzie którzy lubią tyrać za 20zl w polu .szkoda słów i bateri na was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierają ci co nie dostają 500 plus w tym emeryci aby nie "zdechnąć' z głodu w tym chorym kraju, bo 500 plus to ma się jednak fibrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty myślisz że nie wiem jak się pisze ? Idź Liz du.. i tym w rządzie i tym PiS i opiece społecznej to dostaniesz niedługo 300zl na zakup książek,chyba że do szkoły nie idziesz od września.zabolalo cię bo jesteś badylarzem czy ciężko u nich pracujesz 2 miesiące w roku a resztę 10 miesięcy leżysz i kasę liczysz która za fri bierzesz  z KRUS czy ops .
 Tobie to chyba czerwona sieczka mózg wyżarła.Troche zastanów się zanim coś napiszesz. Przecież te twoje wypociny to jeden bełkot.A jeśli chodzi o mnie to ja uczciwie w Polsce przepracowałem 31 lat i śmiało mogę spojrzeć każdemu w oczy. W dodatku walczyłem z takimi jak ty komuchami'darmozjadami i nieudacznikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
56=4,80zl/kg .Te same puszki w Niemczech do zwrotu w każdym sklepie; 56x0,25€=14€ t.j.ok.60pln.Jest przebitka.
 Tyle że płacisz przy zakupie kaucję w takiej samej wysokości,więc o jakiej przebitce bredzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagląda "tam, gdzie jest złom" ? A przeciez w myśl obecnej ustawy śmieci należą do państwa. Czyli jest to zwykły złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także sie zajmuje zbieraniem puszek, mam około 18 kilogramów za pół roku, zbieram koło autostrad, a w dodatku je przetapiam i rovie rozbiórki złomu elektrycznych sprzętów ze śmietnika mam i serial na youtubie w tym temacie dla chetnych kanał: TECHNICUS Channel, playlista DISSASEMBLY/ROZBIÓRKA Złomu, metali kolorowych - Rozbiórki sprzętów, elektroniki przetapianie..: ***s://***youtube.com/playlist?list=PL5J9d1mzQivKewCE79hvqVQOvB0nyI1y3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...