Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko fajnie, na wzór Google, w Google też się fajnie pracuje ale warto posłuchać byłych pracowników jak w końcu zdali sobie sprawę że ciągle byli w pracy i rodzina zeszła na drugi plan aż w końcu się ockneli, tutaj chyba jest podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo ta firma pobędzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhaha. Ale zenujaca reklama. Ciekawe gdzie sa te owoce i pilkarzyki. W wc papieru brakuje a tutaj takie och ach. Zeeeenaaaadaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szcżeście i relaksu aż bije z twarzy szeregowych pracowników..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... no jak Ci to powiedzieć. W komentarzach kodu nie piszę się żartów i jest to praca wymagająca skupienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pobędzie"? przecież jest w Lublinie od kilku lat, to nie jest jakas nowa firemka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybyś kolego przejrzał zdjęcia to byś zauważył...ale nie, lepiej sie nabijać w ciemno xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w Lublinie mamy ZOO, każda małpka ma swój box, mały ale własny, banany darmowe, nawet wybieg na dachu. czy za oglądanie tego ZOO trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie, nie ma co zazdrościć, niemal każde biuro firmy IT tak wygląda, darmowa kawa, herbata, owoce czy imprezy to coś o czym się nawet nie wspomina bo to standard, wprowadzili się do nowego budynku, wszystko świeże, bajer! Bardzo ładne biuro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdro też bym chciała mieć takie biuro u siebie z takimi fajnymi rzeczami :D. Może mnie przyjmą haha, machnę szybko Cv w kreatorku szybkieCv i wysyłam :D Ale będę grać w bilard!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na pokaz. Prawie jak google. A rekrutowac to chcieliby seniorow szprechających po germańsku  za pensje 3000 pln. Cały Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy im płacą za robotę czy relaks? Kiedy oni mają władze życie skoro firma wylazi z butami w ich czas poza pracą? No bo joga to nie jest ich praca... Dwa że to korpo a tam nie liczy się człowiek a zysk...u mnie w byłej na szczęście już pracy były piłkarzyki, Xbox, biblioteka.... Odkąd powstały.... Kurza się bo nikt nie ma czasu po tyłku się podrapac bo wielki brat liczy każdą sekundę w kiblu... Propaganda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Open space to ma być luksus? Jak w fabryce. Dobrze, ze ludziew rozjazdach to się przynajmniej skupić mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...