Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brexit a praca w Anglii. Częściej wybieramy Niemcy od UK

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Zależy od tego kto ile zarabia, ktoś zarabia 1700 funtów a drugi ponad 6000 funtów. Pierwszy wróci , drugi już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy od tego kto ile zarabia, ktoś zarabia 1700 funtów a drugi ponad 6000 funtów. Pierwszy wróci , drugi już nie.
 CHĘTNIE WRÓCĘ. ZA 1700 FUNTÓW MIESIĘCZNIE W POLSCE. TU ZAROBIĘ MNIEJ I JESZCZE ODŁOŻĘ. KOSZTY UTRZYMANIA SĄ DUŻO NIŻSZE NIŻ W POLSCE.POZDRAWIAM Z UK. POLSKA ZUS-OWSKA EMERYTKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty utrzymania sa dużo niższe? To gdzie Ty żyjesz bo chyba nie w tym samym UK co ja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam że sporo osób właśnie w Niemczech woli pracować. Ja jako że znam niemiecki to też wybrałam wyjazd z promedica do Niemiec miałam możliwośc i jazdy do Anglii ale jakoś nie chciałam.. to nie dla mnie miejsce, bo tam pogoda ciągle słaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty utrzymania sa dużo niższe? To gdzie Ty żyjesz bo chyba nie w tym samym UK co ja
 1300 futów /MIES. 400 - ZA POKÓJ, KOLEJNE 300 NA ŻYCIE. CHYBA ŻE PAPIEROSY I INNE UŻYWKI/ R-K JEST PROSTY.  PISZĘ DOPIERO TERAZ BO WRÓCIŁAM Z ROBOTY . WŁAŚNIE W TYM SAMYM UK.. POWODZENIA KAMILKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymajcie tam w uk do usranej smierci. I oddajcie Polsce kase za naukę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy lepiej niech nie wyjeżdżają nigdzie i niech nie przynoszą wstydu wszędzie. W głównej mierze to przez Polaków jest Brexit. W całej Europie nie lubią polskich emigrantów, i wcale się nie dziwię skoro nazjeżdżała się ta cała roszczeniowa i buracka hołota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...