Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Chorobowe” podczas kwarantanny z powodu koronawirusa. ZUS wyjaśnia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2020 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Ciekawe ile takie chorobowe wynosi bo ja słyszałem że ma być 100% zarobków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24–48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} With Avant Personal and Businessloan, you can count on a heritage of services and reliability that will help you realize your dream. Apply and make quick decisions without worrying about your credit score or financial crisis. Contact us today to get a loan. Thank you Write to us at: av_ant@outlook.com Write to us at avants.loan@gmail.com Call / Whatsapp +1 (409) 2062954 We will be happy to help you
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z rodzicami dzieci, które ukończyły 8 r.ż, a nie mają z kim zostawić dziecka? Co z dziećmi z klas 2 i 3 to są małe dzieci, które nie mogą same zostać w domu. Dlaczego dzieci z rocznika 2010 i 2011 nie mają takich samych praw co dzieci do ukończenia 8 roku życia. Media podają, że klasy najmłodsze 1-3 trzeba objąć opieką to dlaczego rodzice tych dzieci nie mają takich samych szans jak rodzice klas 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dodatkowe zwolnienie w wymiarze 14 dni w związku z zamknięciem placówek oświatowych przysługuje policjantom żołnierzom i strażakom wychowującym dzieci w wieku do lat 8?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z opiekunami osób starszych, które pracują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z dziećmi co mają 9, 10lat jest jakieś zwolnienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli pracuje w Niemczech a teraz jestem w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż jest zatrudniony od niecałych dwóch miesięcy i odbył obowiązkową kwarantanne. Czy przysługuje mu wynagrodzenie za okres kwarantannt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...