Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego sklepy Społem w Lublinie są teraz zamykane wcześniej? "To jakiś absurd!"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 18:46 Powrót do artykułu
No księżniczka musi iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No księżniczka musi iść.
 Przynajmniej pracuje, a nie żyje z socjali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze większe dziadostwo niż było. A panie z Pana Balcera żywcem wyjęte z komedii Bareji, niczym siedzące za karę. Zresztą po zmianach ten sklep się cofnął w rozwoju do lat 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wprowadzić dwie zmiany po 4h, sklep powiem być otwarty od 6do 12 i od 16 do 20, bo klient nasz pan a w sklepie pracują sami niewolnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesie powiedz Pan wprost że na dzień dobry dajesz najniższą krajową stąd brak obsady a niedługo likwidacja sklepów bo nie ma kto pracować. Co do Biedry warto doczytać że pracownicy pracują na 3/4 etatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba zapłacić pracownikowi 3 000 zł. .netto i będą chętni a nie szukać niewolników. ...Czasy niewolnictwa dawno się skończyły. Najlepiej samemu zarabiać krocie, a ludzie to za porcję ryżu będą pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyć obsługę liczenia. Jeśli proszę o 5 plasterków, to po co mi kroi 7 i później pyta czy może być ?? Jak mówię że prosiłem o 5 i proszę odjąć, to oburzona.... bo co ona z tym później zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszyć biurokrację. Przesunąć zza biurka za ladę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wypłata marna, pomimo premii i różnych dodatków praktycznie wszędzie da się zarobić więcej. Dołożyć ludziom parę groszy i zrezygnować z "innowacyjnych zmian", które miały polepszyć handel a popchnely ludzi do odejścia, a napewno będzie poprawa! LSS'y to sklepy pełne świetnych ludzi, w większości pracujących tam całe życie wystarczy ich tylko zmotywować, a nie uczyć handlu od nowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Płacę średnio 3 tysiące brutto..." haha dobre żarty! Prezes, zarząd i pewnie jakaś księgowa zgarnie z 4-8 tysięcy ( jak nie lepiej) , pracownikowi na kasie rzuci się najniższą krajową ( bo przecież jak mus to mus) i jakoś to wyjdzie nam ta średnia, prawda? Wystarczy porozmawiać z paniami na kasach i byłymi pracownikami tego kolosa na glinianych nogach. 3 tysiące brutto mają niektórzy owszem, ale po 30 latach pracy, z dodatkiem i premią. Dno i żenada panie prezesie i najwyższy czas na emeryturę. Komuna się skończyła. Wyzysk z lat 90' także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się że te sklepy jeszcze funkcjonują, czas stanął jak w filmach Barei zgadzam się i jeszcze te ceny jak z kosmosu, czasem jak widziałam to o mało nie parsknelam śmiechem kto ma taką wyobraźnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? Masz problem bo ukroili Ci dwa plasterki więcej? Masz smutne życie cżłowieku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy do zamknięcia będzie na Lotniczej - Kauflanda pojutrze otwierają - szkoda tylko będzie pieczywa bo bardzo dobre LSS ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? Masz problem bo ukroili Ci dwa plasterki więcej? Masz smutne życie cżłowieku.
 Tak. Jest to problem, bo zakupy tego typu robię dzień przed wyjazdem, a nie mam w zwyczaju trzymać ,,starych'' rzeczy w lodówce jak wrócę. Wyjeżdżam na 2-3 dni, i jak wracam nie chcę aby leżł mi zsechnięty ser czy wędlina, a na śniadanie potrzebują 2 bułki i 4 -5 plasterków wędliny czy sera. Nie każdy tyra dzień w dzień tak samo i ma różne potrzeby. Niestety, te sklepy są dla emerytów.... jak się poda, tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego że w stolicy wyższe zarobki,a ktoś pomyślał jakie tam są koszty życia?! Wiem co piszę mieszkałem tam 7lat i wróciłem do Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież te elesesy zatrzymały się w latach siedemdziesiątych! Jak możliwe,że to dziadostwo jeszcze funkcjonuję???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Grażyny i niestety stwierdzam że sklepy społem na os. Mickiewicza są takie jak w latach 70-80. Panie może i są mile ale znudzony, asortyment stary-mięso a o specyficznym zapachu w sklepie na Grażyny nawet nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zatem skoro mieszkańcom bardziej pasują godziny popołudniowe otwierać sklep jednego dnia od godz. 6 do 16, a drugiego od godz. 9 do 19 i tam na zmianę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu Pan PREZES nie powie wszystkiego .... Czemu Pan prezes nie powie o tym że każdy z pracowników na sklepie ma odpowiedzialność finansową za np. kradzieże na które pracownik często wpływu nie ma ..... I co pan na to Panie prezesie , odgrywa pan w prasie biednego który ma problemy kadrowe a ludzie zarabiają po 1500 zł na rękę ..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, pracownicy nieoficjalnie boją się o ten sklep bo z takimi cenami z Kauflandem nie ma szans zresztą nie tylko on. Wszystkie spożywczaki padną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...