Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla redaktora, że obczaił iż w 2020 Boże Ciało wypadnie akurat w czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zbieg okoliczności. W przyszłym roku Boże Narodzenie też będzie 25 grudnia... Brawo redakcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zrobić nadgodziny i samemu mogę sobie wyznaczać "dni świąteczne" od poniedziałku do piątku. W Niemczech jeszcze Wielki Piątek jest wolny oraz Wniebowstąpienie Chrystusa. A w protestanckich landach lub gminach Martina Lutra 11 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za święto w sobotę przypada dodatkowy dzień wolny w sierpniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W te wszystkie weekendy to wszędzie dużo ludzi jest. Na wakacje latam we wrześniu, myślę, by do Turcji się wybrać. Enterem leci się niecałe 3 godziny, więc krótko. Od siebie w góry czy nad morze dłużej bym jechała autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zachęcać ludzi do pracy do redakcja jeszcze podpowiada" jak tu zrobić żeby się nie narobić" wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAMNOŻYLIŚCIE , nieco bezmyślnie , tych wolnych dni z okazji wymienianych świąt ! Tak się składa, że 12 kwietnia ( Wielkanoc) to NIEDZIELA. Następnie 3 Maja - Święto Konstytucji 3 Maja to też NIEDZIELA. Wreszcie 31 maja - Zesłanie Ducha Św. - też niedziela i 1 listopada ( Wszystkich Świętych) to też NIEDZIELA. Zaś 15 sierpnia - Św Wojska Polskiego i Wniebowzięcie NMP oraz 26 grudnia (2. dzień B.N) - to SOBOTY. Tak więc 6 dni świąt pokrywa się z dniami wolnymi ustawowo od pracy - niedzielami i sobotami . Reasumując - w roku 2020 będzie EFEKTYWNIE mniej dni wolnych od pracy, niż w 2019 r. Na to, aby "ruchome " święta przypadające w niedziele były przenoszone automatycznie na poniedziałki ( jak to jest w niektórych krajach " zachodnich", np w USA ) musimy jeszcze poczekać ze 20 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się w tym roku ułożyło z urlopem. Lecę na Maderę już w tym miesiącu :) Stwierdziłam, że mam już dość tej ponurej aury i akurat natrafiłam na fajną ofertę wycieczki na Maderę z Itaki, więc długo się nie zastanawiałam i kupiłam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już mowa o czasie wolnym, to czy macie już plany na tegoroczne wakacje? Jeśli tak, to gdzie je spędzicie? My, najprawdopodobniej zatrzymamy się w Aquarius SPA, w Kołobrzegu, tak jak rok temu. Miejsce, które mogę polecić z całego serca. Można w nim odpocząć i naładować bateryjki na cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...