Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie nabyć terminal płatniczy ?

Utworzony przez Marta77, 27 maja 2019 r. o 10:25
Prowadzę salon fryzjerski i jak na razie umożliwiamy klientom płatność jedynie gotówką. W przyszłości na pewno będę chciał wdrożyć terminale...mam pytanko do firm które właśnie niedawno zaczęły stosować płatnosć kartą. Jak to załatwić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe na cardpoint.pl. Uczciwe warunki, w tej chwili nie płacę ani żadnych prowizji ani za samo urządzenie. Szybko udało się wszystko zainstalować i dostarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My korzystamy od jakiegoś czasu z terminala płatniczego od Polskie e-Płatności. Przyznaję, że miałam obawy, że sobie nie poradzę z obsługą, dlatego tak długo zwlekałam z wprowadzeniem możliwości płatności bezgotówkowych, a w tym momencie, kiedy faktycznie widzę, że wzrosła mi liczba klientów, żałuję, że zdecydowałam się tak późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam ostatnio dla babci NEURO SYMPTHO, z Laventi - suplement wspierający pracę układu nerwowego (w składzie ma witaminy z grupy B i magnez). Sprawdza się fajnie, planuję zamówić też dla siebie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...