Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najczęściej jeździmy do pracy? Anglia już nie jest tak popularna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2018 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Z tym brexitem to teraz nie wiadomo, więc pojechałam na zlecenie promedica do Niemiec opiekować się starszą panią, nie wracam na święta, więc wpadnie ładna premia. Nie mam rodziny, więc co będę siedziała sama w domu, a tak to zawsze jest do kogo otworzyć usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba jeździć w sprawdzone miejsca, albo z agencją albo do znajomych. Ja wybrałam opcję nr 2 i jeżdżę z otto od lat. Zapewniają wszystko i są sprawdzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No do Anglii teraz jeździ coraz mniej osób, przez wyjście z Unii. Teraz już nie jest za pewny tam byt, potrzeba więcej starań by tam zostać. Moje znajome - dwie koleżanki - wycedzają do pracy do Niemiec z Medipe jako opiekunki do osób starszych. Chwalą sobie pracę, stawki niezłe i przede wszystkim jest to bezpieczny wyjazd ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...