Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zamówić kalendarze

Utworzony przez Lisica2, 23 sierpnia 2011 r. o 20:02
A jak jest u nich z rabatami? Można liczyć na takowe przy większych zamówieniach? Mój mąż otwiera właśnie warsztat samochodowy i zastanawiamy się nad kalendarzami jako forma reklamy firmy. Nie wiem tylko jakie wybrać, wizytówkowe czy ścienne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścienne możesz użyć w warsztacie, biurze, a wizytówkowe obowiązkowo trzeba wciskać klientom, sprawdza się, na prawdę. My rok temu zamawialiśmy z promnetu i nie ma co narzekać, rzetelnie i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne macie pomysły. W tym roku ruszyła moja firma i zastanawiam się też jakie kupić kalendarze w tym przy okazji rozreklamować dodatkowo moją firmę. Padło na to,że zdecydowałam kupić kalendarze na ścianę oraz na biurka. Zastanawiam się również nad zamówieniem wizytówek, gdzie na 1 stronie będzie kalendarzyk na 2013 rok już. Kończą mi się wizytówki tak szczerze i pewnie już wszystko na raz zamówię. Ten prom.net mówicie że się opłaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się, w zeszłym skusiłam się i zamówiłam z prom.net parę sztuk kalendarzy na prezent dla najbliższych. Obdarowani byli zadowoleni i podpytują się czy w tym roku dostaną od Mikołaja takie same kalendarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mercedes ale Ci dużo razy post wkleił ale popieram, też zamówiłam wtedy w Prom.net.pl i szefowa była zadowolona, dobrej jakości mają kalendarze za sensowne pieniądze, szybko realizują zamówienie, w tym roku też będzie trzeba zamówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza firma zamawiała w tym roku kalendarze z firmy paradis.pl , i bylismy BARDZO zadowoleni. Najnizsze ceny ze wszystkich ofert ktore zebralismy a do tego pan grafik zrobil nam projekt glowki za darmo i byl bardzo cierpliwy pomimo naszych ciaglych kaprysow i poprawek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze z projetkem jest najwięcej problemu Sam pamiętam jak zamawiałem druk plakatów to samo drukowanie odbyło się w momencie, ale projekt zmienialiśmy tyle razy, że zajęło to kilka dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam www.kalendarze.net.pl mają szeroki asortyment formatów: od jednodzielnych, po trojdzielne, biurkowe i nawet terminarze. Bardzo solidnie wykonane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promnet jak najbardziej! jestem zadowolna i śmiało polecam. Duży wybór, niskie ceny i świetna jakość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje się pod postem powyżej. zamawiałem już 2 razy i za każdym razem efekt zadowolenia ten sam - wspaniałe. Warto brać z e sprawdzonej firmy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Tym bardziej, że zbytnio wiele firm nie ma, które tak dobrze zachowywałyby się w stosunku do klientów. A to się ceni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zamawiałam na tej stronie ale nie byłam zadowolona z kontaktu z tą firmą. Długo czekałam na przesyłkę i przyszedł w gruncie rzeczy inny kolor. Terz zamawiam w popularnym ostatnio promnecie i jestem zadowolona. Dzięki za pomoc i poradzenie tej firmy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no w promnecie to zawsze jest terminowo i jeszcze nie zdarzyła się żadna pomyłka. Widać tam dbają o klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA STRONIE projekt-druk.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A patrzyliście w Extrema? Tutaj jest ich oferta http://www.extrema.com.pl/o,16,41,kalendarze-trojdzielne.html My już 2 razy od nich zamawialiśmy. Firma bardzo solidna. Nigdy nie było żadnych problemów. Kalendarze są dobrej jakości - nic nie odpada, nic się nie siepie. Wcześniej zamawialiśmy w jednej z lokalnych firm i była prawdziwa tragedia. Całe pliki kartek z datami odpadały. Wstyd było coś takiego klientowi dać. Zmieniliśmy usługodawcę i problem się rozwiązał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...