Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zamówić kalendarze

Utworzony przez Lisica2, 23 sierpnia 2011 r. o 20:02
fakt, że w takich sytuacjach lepiej korzystać ze sprawdzonych juz firm, po co narażać się szefowi :) ja zamawiam kalendarze książkowe, bo te są najpraktyczniejsze, zajrzyj na stronkę http://www.lucrum.pl/kalendarze-ksiazkowe.html oferta spora więc na pewno coś wybierzesz, są tam też bardzo ładne kalendarze ścienne, wydaje mi się że są fajną dekoracją nudnych białych ścian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również zamawiamy z http://www.extrema.com.pl/o,16,41,kalendarze-trojdzielne.html najczęściej kalendarze trójdzielne i w formie albumu ( z miejscem na notatki) w tym roku już powoli składamy zamówienie bo czas szybko leci i zaraz będzie grudzień ;) ogólnie firma godna polecenia, zamówienie realizowane szybko, sprawnie, i towar dobrej jakości ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie potrzebujesz w duzej ilości, bo nie będą to gadżety promocyjne to możesz skorzystać z pixbook. Jest tam generator w którym można przygotować sobie kalendarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że mój wpis okaże się jeszcze dla kogoś pomocny. Dla biura, w której pracuję, zawsze zamawiam kalendarze z firmy jotankalendarze.pl . Robią ładne, oryginalne projekty kalendarzy i dostosowują się do oczekiwań klientów. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam kalendarze.net.pl Zajrzyjcie! Może znajdziecie ciekawą propozycję dla Waszej firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam kalendarze trójdzielne ze StudioKalendarzy.pl - zamawiam tam od lat i zawszej jestem zadowolony z poziomu wykonania, jak również dobrej ceny i krótkich terminów realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku zamawiam  kalendarze trójdzielne  i nie tylko  z drukarni online  ***s://***diamond-druk.pl/   bo nie dość, że niewiele mnie to kosztuje, to otrzymuje produkt najwyższej jakości. No i dostawa za darmo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...