Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idziesz na wcześniejszą emeryturę? Panie dostają średnio mniej niż panowie [kwoty]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2018 r. o 17:27 Powrót do artykułu
I słusznie, kobiety i tak mają lżej a charakterki paskudniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, nawet na takim samym stanowisku i po tyle samo lat pracy kobiety dostaną mniej z racji mniejszych płac w porównaniu do panów a poza tym zawsze mają lżej bo tylko sprzątają, gotują, piorą, zajmują się dziećmi i usługując panom mężom, pracując praktycznie od świtu do nocy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak pracowałem w chełmskiej firmie, gdzie my panowie robiliśmy od 7 do 20 i w wolne soboty od 8 do 14 (umowa na 40h tyg.?!). Pań po 15 godzinie było ze świeczką szukać, o pracy w sobotę nawet nie myślały. Bo miały dzieci, dom i męża na głowie. Nie to co my męskie trutnie, którzy mogą robić po godzinach za dwie płcie. No i ciekawe skąd ta wyższa pensja? Pójście na L4 wiązało się z natychmiastową utratą pracy. Uległem zatruciu pokarmowemu. Dwa dni wolnego i... brak opcji przedłużenia umowy o pracę. No, ale panie są takie przemęczone. Jakoś na montowni i w serwisie tych ambitnych pań brakuje. Ale psioczyć zza biurka, że robi w tej samej firmie i mniej zarabia to ma na to siłę. Po 8miu godzinach klapnie drzwiami i jest wolna, a ja nawet nie wiedziałem, czy wrócę do domu z serwisu :( Najbardziej ubawiłamnie sytuacja, gdzie w mediach chrzaniono o niskich płacach kobiet, a jako nauczyciel zarabiałem o 30% od swych koleżanek. Może powinienem zaprotestować? Wybrałem prostsze wyjście... zmieniłem pracę. Przypominam paniom, że do kopalni jest mnóstwo wakatów pod ziemią. Dziećmi i domem nie mają co się przejmować, bo ich chłop chętnie przejmie te obowiązķi. Nikt nie chce robić pod ziemią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie obniżony wiek emerytalny tylko normalny . Po drugie za wydłużony wiek kobietom o 7 lat PO zapłaciła przy urnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przejdę na emeryturę to zostanę gangsterem, bo żyć się potem inaczej nie da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...