Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki program do fakturowania wybrać?

Utworzony przez Ravi, 10 grudnia 2018 r. o 12:54
Od pewnego czasu myślę nad zainwestowaniem w program do fakturowania. Problem w tym, że kompletnie się na tym nie znam. Z tego co zdążyłem się zorientować, to na rynku są dostępne programy działające poprzez dostęp do internetu i takie, które należy zainstalować na danym urządzeniu. Według Was który byłby lepszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie ten działający poprzez dostęp do internetu. Osobiście korzystam z BIZIN. Zapewnia łatwość i elastyczność pracy. Do tego nie musisz inwestować w drogą elektronikę, bo wymagania sprzętowe są minimalne. Dostęp do swoich faktur masz dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wygląda bezpieczeństwo przechowywania danych? Jakoś do końca nie wierzę programom działającym na zasadzie dostępu do internetu. W końcu różnie bywa... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz o co się martwić. W mojej firmie nigdy nie zdarzyły się przecieki danych osobowych. Wszystko jest w 100% bezpieczne. Z resztą co ja ci będę tłumaczył po prostu wejdź na stronę BIZIN i otwórz zakładkę bezpieczeństwo, tam będziesz miał wszystko przejrzyście wyjaśnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co inastalować program, skoro można skorzystać z narzędzia online i to całkowiecie darmowego? Nie słyszeliście o Chmurze Faktur? Korzystam od niedawna i jestem bardzo zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie wierzę, że takie narzędzie może być całkowiecie darmowe, pewnie jest jakiś limit faktur, albo bezpłatny okres testowy i kiedy się skończy normalnie będą naliczać opłaty... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma limitu, jest za darmo przez cały czas, z każdą ilość faktur wystawisz i przechowasz bez problemów. Mi Chmurę Faktur poleciła moja księgowa i naprawdę jestem jej wdzieczna ;) Sporo podróżuję i z takim narzędziem online nie muszę być uwiązana do jednego komputera, na który mam licencje na program do faktur, bo mogę je wystawić z dowolnego urządzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie wierzę, że takie narzędzie może być całkowiecie darmowe, pewnie jest jakiś limit faktur, albo bezpłatny okres testowy i kiedy się skończy normalnie będą naliczać opłaty...
 Powiem Ci, że też tak myślałam, ale zarejestrowalam się i chcialam korzystać do momentu, aż się ten limit trafi. Już pół roku korzystam ze wszystkich funkcji Chmury Faktur i nie trafiłam na żaden limit ani żaden haczyk. Przecież na testowaniu nic nie tracisz, a sama się możesz przekonac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co poza wystawianiem faktur i wysyłaniem dokumentów można robić w takiej chmurze faktur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez limitu możesz tam przechowywać te faktury i dokumenty, więc odpada Ci składowanie dziesiątek segregatorów z biurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby wszystko fajnie, ale jak z bezpieczeństwem tych dokumentów w Chmurze Faktur? Jaką mamy pewność, że nie wpadną one w niepowołane ręce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby wszystko fajnie, ale jak z bezpieczeństwem tych dokumentów w Chmurze Faktur? Jaką mamy pewność, że nie wpadną one w niepowołane ręce?
 Ta chmura jest oparta na podobnej zasadzie jak bankowość internetowa, a mogę się założyć ze masz konto internetowe w banku ;) faktury nie wysyłasz jako załącznik ale jako link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też czytałem, że te rozwiązania wykorzystane w Chmurze faktur są wzięte z bankowości. W większości korzystam również z przesyłania linków ale zdarza mi sie tez załączać PDF. Przecież do tej pory właśnie tak wiele firm wysyłało dokumenty księgowe. Chmura poszła krok do przodu i brawo dla nich, ale jeśli ktoś woli dawnymi sposobami to też ma taką opcję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktura Small Busienss:***s://***mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ sprawdza się w firmie jako program do fakturowani ai nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...