Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj naiwni Ci biedni związkowcy z PZL dali się po prostu wydymac PIS owi Ale jak to mówi mądre powiedzenie naiwnych nie sieją oni się sami rodzą a wy lećcie i głosujcie na PIS oraz na długopis prezesa nawet wasz Duduś ma was głęboko w dooopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związek Zawodowy Inżynierów i Techników skupia zdaje się tych, co mają kwalifikacje techniczne i potrafią coś więcej niż wymiarowanie i rzutowanie? Więc śmiało panowie, nie liczyć na rząd tylko brać się za projektowanie czegoś, co ktoś będzie chciał kupić. Takie ciągłe wiszenie u klamki wszelkich rządów to jak widać równia pochyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wschodnia do zaorania ani autostrad, ani pendolino, ani przemysłu, żadnej wielkiej inwestycji i dobijanie resztek jak Ursus, WSK i tego co zostało po FSC, Bogdanka też się chyli coraz bardziej bez nowej elektrowni, azoty oddane na zachód polski . Tylko jakieś wydmuszki w stylu parku naukowo technologicznego i podobne bzdury, od czasu do czasu jakaś nędzna wizualizacja w lokalnej prasie czegoś co za chwilę ma być budowane ale jakimś dziwnym trafem ciągle jest odsuwane. Szkoda mi pracowników w Świdniku, szkoda polskiej myśli technicznej, szkoda dorobku kilku już pokoleń bo to ostatni nasz własny wyrób na tak wysokim poziomie. Ludzie obudźcie się i pogońmy politykierów z lewej, prawej i każdej innej partii, stwórzmy coś od nowa bez nacisków amerykańskich czy europejskich. Pytam ile razy jeszcze wygra wybory ten truteń ze Świdnika lub inna mucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie się sami ukarali podwójnie finansowo i moralnie. Mimo że zostali kolejny raz zrobieni na szaro za chwilę zagłosują tak jak ostatnio. To co miało iść na helikoptery poszło na 500 plus i 13 stki. Ściana wschodnia to taki stan umysłu tu się nic nie zmieni. Ci ludzie zamiast szukać winy w PiS to powinni zacząć od siebie. Tak sobie wybrali to niech teraz nie narzekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz można się przekonać jak można polegać na dojnej zmianie. Banda nieudaczników obiecujących wszystko przed wyborami a potem ma nas gdzieś. Andrzej Du..a naobiecywał już frankowiczom i nie tylko im. W propagandzie w TVPis oraz kupowaniu głosów za nasze wspólne pieniądze są mistrzami. Zawsze jest lepiej jak opozycja z rządzącymi ma podzielone decydujące urzędy bo się kontrolują wzajemnie. Jedni sejm drudzy prezydenturę i nie będzie nocnych przepychanych ustaw, zawłaszczania sądów itd. Prezydent nie cofnie 500+ bo nie ma takich uprawnień, ale może zastopować bezprawie wetując buble legislacyjne. Zastanówcie się przed wyborami czy chcecie dyktatury jednej osoby, czy demokratyczne Państwo, pozostające w Unii Europejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego Nasze państwo ma wspierać włoski zakład? Powtarzam. To jest włoska fabryka, nie polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki wyborów parlamentarnych w Świdniku - 2015 PIS 46,79%, Artur Soboń 5760 z 8406 głosów na listę, 2019 PIS 51,64% Artur Soboń 6551 na 9896 głosów na listę. Dodatkowo w wyborach do Parlamentu Europejskiego PiS 50,58%. A więc pamiętajcie świdniczanie - tak jak mówi Wasz kandydat cieszcie się że macie pracę (wprawdzie tylko niektórzy), bo jakby inni rządzili to byście nie mieli. I proszę pamiętać przy następnych wyborach kiedykolwiek będą. A wolnej chwili sklejać modele kolejnych helikopterów, przydadzą się na kolejne wizyty. Ewentualnie Ci bezrobotni niech sklejają bo mają dużo czasu wolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mieszkańcy Świdnika, czy Lublina tęsknią za autostradami, pendolino... Czego jeszcze zabrakło na liście życzeń? Może lotow Convordem, a przynajmniej Dream Linerem? Sądzisz człowieku, że autostrada jest duuużo lepszym rozwiązaniem od ekspresówki, by bulić za każdy kilometr 40gr? A może twój czas jest tak cenny, by płacić dwukrotnie więcej za Pendolino, by przybyć UWAGA o cały KWADRANS wcześniej do stolYcy? Głupota lemingów nie zna granic. Znamy związki zawodowe jakże "przychylne" rządowi. Taki ZNP baaardzo podziękował za znaczne podwyżki w edukacji. Aż dziw, że obecnie ten zły Morawiecki wyplaca pensję tym nierobom. Nie oszukujmy się. Obecnie nie ma czegoś takiego jak zdalna nauka per internet. Bo zadawanie prac domowych per email to brzmi tak samo jak zdalna wizyta w zakladzie fryzjerskim. Gdzie klient otrzymuje instrukcję jak ma sobie sam ostrzyć głowę. Powracając do sprawy PZL. Otrzymali zamowienia rządowe i dalej źle, bo ciągle mało. Co jest z tym zakladem, ktory niby pada. Dwa miesiące "problemów" i brak pracy? Kurna ja jestem w Niemczech. Firma 5 na świecie w branży, druga w Niemczech i... jesteśmy zawaleni robotą?! Gdyby teraz zabrakło zamówień, mam roboty na 6 tygodni. A byłoby więcej, gdyby powstała kolejna hala. Oczywiście szef przewidywał problemy i trzeba było wytracić tydzień, dwa urlopu. Ale gdy dostawy z Chin powrociły, to teraz niechętnie patrzy się na branie urlopów. Skoro ci inżynierowie z PZL są tak dobrzy, to zapraszam do Niemiec. Tutaj nikt nie szuka pocieszenia w ramionach rządu. Tu jest roboty, aż nadto. Ofert pracy jest multum. Podzwońcie po agencjach, to zobaczycie. A jak któryś z inżynierów... powtórzę inżynierów, a nie monterów złoży wypowiedzenie w PZL, to już widzę jak ich wypuszczają. Taki czołg mi jeździ po powiece. Tam większość pracowników jest na lojalce. Oni pragną zwolnień. Tak ja ongiś wlazłem w taki układ. Mi udało się z tego wyjść. I nie musialem ostatecznie 50.000 zł lojalki wypłacić pracodawcy za tzw. "szkolenie". Praca na jiemieckiej montowni za polską dziadowską pensję. Życzę masowych zwolnień w PZL. W co wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Bustowski = Prawda o narodzie Polskim - Czyli strzyżenie baranów!! youtube. com/watch?v=nrl_48VKRmc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...