Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny nabór do pracy w straży granicznej. Jakie są wymagania?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2018 r. o 08:16 Powrót do artykułu
Trzeba umieć brać w łapę aby fajki przemy ac przez granicę z Ukraina i bursztyn... To że czasami udaremnia przemyt to tylko na pokaz a i tak jest dużo chłopów co biorą w lape
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd to wiesz? Nakryłeś kogoś, szlaufie jeden, łatwo kogoś oskarżyć, pewnie jesteś jednym z tych biednych mieszkańców okolić co go na fajce łapią, patusie, biedaczku co nie umie inaczej zarobić jak przemycać fajeczkę. Biedaku polaku represjonowany przez SG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty do buzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie ty patusie ?? Wiesz co to znaczy.... A  o to ze nikt mi w zyciu nic niedal !!! A tobie co ? Matula dupa szkole zalatwila matula dupa prace zalatwia wSG taka to twoja zajebista rodzinka. Wiec zamknij *** jak niemasz pojecia o zyciu marny cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa osiemset.Nocki święta alarmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem , dwa razy wariograf . Dziękuję . Kolesiom ... Narka . Teraz mam pracę 3400 / mc , weekendy wolne . Premie kwartalne . Pfffff . Nie chcieli kolesie uczciwego obywatela . I bdb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie (Pani) redaktorze, proszę nie mylić pojęć. W Straży Granicznej funkcjonariusze pełnią służbę, a nie - jak jest w tytule -pracują. Z tym pojęciem wiążą się pewne tzw. przywileje o których jest mowa w Rocie Ślubowania „... zdrowia i życia nie szczędzić”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada . Moim zdaniem nie warto składać papierów , ponosić kosztów jak nie ma się pleców . Plecy dalej są . Nie ma niedoborów . Kolesiostwo istnieje dalej. Wiem po sobie . Nie warto !! Mon lepszy jak to cuś..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo i uklady, a pisza jakie to niby nabory robia. Nie chcialbym nawet sobie d...y podetrzec ich praca i wariografami. Uczciwie bez znajomosci tez mozna sie dorobic i nie robic z siebie cyrkowca za 2400. Dziekuje za taka prace i gratuluje frajera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzaa zlozyc .. może przyjmą za 15 razem ... Trza złożyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno nie służba... Patrz kogo biorą tam. Bez jaj ludzi... Marnota , oni właśnie biorą pracowników bo nie chcą takich co są twardzi.. zenadaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest. Ludzie pracują tam całymi rodzinami. Czemu nikt tego nie zauważa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nabór u wujka potrzebują 100 znajomych . Zapraszamy rodzinę wujka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...